Dołącz do BMW Klub Polska!

Jeśli znalazłeś się tutaj, to znaczy, że lubisz dźwięk silnika BMW, albo podoba Ci się linia Z4, a może po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o seriach od 1 do X, od grona zagorzałych użytkowników różnych modeli bawarskiej marki…. Z pewnością wiesz wiele na ten temat, odkąd pamiętasz, zawsze podobał Ci się kształt grilla albo jesteś zakręcony jak śmigło, choć z tym śmigłem to nie do końca tak… A może wiesz niewiele i chcesz spędzić trochę czasu, z tymi, którzy przerobili już niejeden temat o Bayerishe Motoren Werke.

To właśnie tutaj otrzymasz bezstronną, bezpłatną i niepodyktowaną chęcią sprzedania Ci czegokolwiek, poradę na temat każdego BMW! U nas przedyskutujesz nurtujące Cię pytania dotyczące techniki jazdy samochodem z tylnym napędem i pod okiem instruktora sprawdzisz to praktycznie! Nie daj się długo zapraszać – wśród nas – wielbicieli BMW – poczujesz się jak w domu!

MW Klub Polska jest jedynym w naszym kraju autoryzowanym stowarzyszeniem posiadaczy tej marki. Organ nadrzędny stanowi BMW Clubs International Council, będący integralną częścią bawarskiego koncernu. Zrzeszający ponad 200 000 entuzjastów klub, jest największym stowarzyszeniem kierowców samochodów i motocykli jednej marki na świecie.
Od wielu lat nasz klub oferuje swoim członkom nie tylko fachowe porady, ale także spotkania i wspólne wyjazdy. Oto co wydarzyło się w 2010 roku … Powitanie Wiosny 2010 – Tor Kielce, wizyta w BMW Welt a co wydarzy się w 2011 … Powitanie Wiosny 2011 – Tor Poznań!! i przygodę na Nurburgring … Dodatkowo w tym roku, będąc członkiem BMW Klub Polska, będziesz miał możliwość udziału w ogólnoeuropejskim zlocie BMW Club Europe, który odbędzie się w austriackich Alpach.

Cokolwiek spowodowało, że tutaj zawitałeś – będzie nam bardzo miło, jeżeli staniesz się członkiem naszej społeczności! Zapraszamy! Bliższe informacje, na naszej stronie, w zakładce „Zapisz się”