Skocz do zawartości

330 xd i "chrupanie" w kierownicy...


artoor.s

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłem się dziś regulacją kierownicy (kierownica multimedialna - trójramienna)...

Tak się bawiłem, że teraz przy kręceniu kierownicą w lewo, w prawo coś jakby mi "chrupało" a może bardziej obcierało (taki "gumowy" nieco dźwięk) - jakby coś się wcięło pod koło kierwnicy...

 

Dźwięk dochodzi spod samej kierownicy - tak jakby w miejscu łaczenia koła kierownicy z kolumna kierownicy...

 

No i nie wiem co zrobić...Czeka mnie zdejmowanie kierownicy, czy ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzylo mnie się ostatnio to samo, po zabawie regulacją, coś zaczeło trzeszczeć przy skręcaniu. Ale pomogło to, że znowu ją " rozruszałem" na maksymalne położenia i na razie pomogło, zobaczymy jak długo... spróbój znowu poregulować ją i zablokować w ciut innym położeniu
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzylo mnie się ostatnio to samo, po zabawie regulacją, coś zaczeło trzeszczeć przy skręcaniu. Ale pomogło to, że znowu ją " rozruszałem" na maksymalne położenia i na razie pomogło, zobaczymy jak długo... spróbój znowu poregulować ją i zablokować w ciut innym położeniu

 

Pobawiłem się tak jak radziłeś...i nic...tzn. nadal trzeszczy a nawewt bardziej...Oj chyba serwis mnie czeka...

 

Żeby tylko kierownica nie zablokowała się podczas jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze albu ułamały cie sie takie zaczepiki na taśmie pod kierownica... albo taśma poszła ... ;) teraz kwestia czy multifunkjca Ci działa ?? i czy jak właczysz kierunek to odbija po wyportowaniu kierowniy...

 

 

Wydaje mi się, że multifunkcja działa - tzn. głośność i przełączanie utworów napewno..co do tempomatu - nie wiem...A z telefonu nie korzystam....

 

Kierunek odbija po wyprostowaniu kierownicy...

 

 

A jak to stwierdzić co dolega kierownicy...czy źeby zdjąc kierownicę trzeba bawić się w wyjmowanie airbaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.