Skocz do zawartości

535i Czym pomalować shadowline


dresta30

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ale jakoś nie mogłem trafić na temat czym pomalować i jak chromowane listwy przy bocznych szybach.Większość pisze że matem ale najlepiej jakim a narzędzie to pędzel.Nie chciałbym żeby wyglądało to wieśniacko także proszę o radę.Dodam żę listwy wyżej nad oknem mam w oryginale shadowline tylko dolna listwa jest "starta"przez jakiegoś "tunera" Pozdrawiam
dresta30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale jakoś nie mogłem trafić na temat czym pomalować i jak chromowane listwy przy bocznych szybach.Większość pisze że matem ale najlepiej jakim a narzędzie to pędzel.Nie chciałbym żeby wyglądało to wieśniacko także proszę o radę.Dodam żę listwy wyżej nad oknem mam w oryginale shadowline tylko dolna listwa jest "starta"przez jakiegoś "tunera" Pozdrawiam

proponuje lakier do paznokci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co je malować? :duh:
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wyglądało profesjonalnie to pistoletem, albo daj ogłoszenie na forum ze zamienisz sie z kims chrom za czarne,
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomalujesz bez zdejmowania zawsze bedzie z bliska widac ze gdzies farba zaszła i po co, to nieładnie. Zrób to profesionalnie jesli mozna to tak nazwac oczywiscie bo dla mnie profesionalnie byłoby wymienic wtedy wyglądałoby to jak opryginał a tak to i tak zejdzie z czasem. Jak coś to zdejmij i pomaluj wtedy to ma sens, nie wiem czy nie powinienes rowniez przygotowac tych listew jakos zamtowic ioch zeby ta farba sie trzymała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz spray to po myciu na myjce bedziesz malowal od nowa nie mowie o jakis pastach do polerowania auta albo pielegnacji wszystko ci zleci moim zdaniem niewrto podrabiac takiego czegos jesli miało byc chromowane niech takie zostanie ablbo wymien sie z kims widziałem kilka osob ktore by sie wymmieniły pozdro

poprostu szkoda roboty :/

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dresta30 jeśli Cie to zainteresuje to dam Ci namiary na gościa który ma kompletny shadowline na sprzedaż(wszystkie listwy zewnętrzne, wewnętrzne, nerki itp.)

Pozdro!!

 

Ps. ja bym niemalował - fabryki nikt niepodrobi :cool2:

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprayem do bejcy podchodzić...to jest dobre do punto.Jak będziesz malował to przyciemnij sobie od razu kierunki z tyłu do kompletu.Jeżeli chcesz mieć satysfakcje to wydaj troche kasy na oryginał a nie wchodzisz w chałupnictwo :duh:
Przyjemność nie jest prostą linią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam nie przyciemniajcie kierunków z tyłu wygląda to "wiejsko" mnósto później jeździ tego szlamu po ulicach nie mówiąc o tym, że nie jest to bezpieczne bo po prostu nie widać kierunkowskazu :mad2: :mad2: ratujcie na naszym drogach przed takimi ludźmi

Chyba,że są to lampy Black Hella :wink:

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zaczne po raz kolejny od tego ża mam shadowline w oryginale tylko żę góre bo dolną zdrapał na chrom poprzedni właściciel więc jak kolego masz namiar na te listwy to prześlij mi adres z góry dzięki.Nie róbcie ze mnie buraka bo dolna listwa zdrapana z shadow to jest dla mnie buractwo ale to nie moje dzieło więc chyba lepiej kupić oryginał lub to zamalować tylko dochodze do wniosku że lepiej w lakierni jak już.Co do tylnych lamp mam oryginalne od m5 biało czerwone hella.A jak ktoś ma czarne też helli to raczej nie jest wiocha.Zgadzam się z tym że zamolowywanie samochodu na czarno jakimiś farbami lampy itp to wiocha ale jam mam listwy czarne z natury więc to inna bajka.Pozdrawiam ludzi z nutą smaku jeżeli chodzi o detale
dresta30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam nie przyciemniajcie kierunków z tyłu wygląda to "wiejsko" mnósto później jeździ tego szlamu po ulicach nie mówiąc o tym, że nie jest to bezpieczne bo po prostu nie widać kierunkowskazu :mad2: :mad2: ratujcie na naszym drogach przed takimi ludźmi

Chyba,że są to lampy Black Hella :wink:

zgadza się lampy balck hella sa ok i maja homologację, a tak w razie wypadku nawet jak ktoś wjedzie w dupe takiemu co sobie "przyciemnił" to bedzie jego wina a nie tego co mu wjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać to dla mnie gołym okiem, wystarczy, ze koles co mu wjechał w dupcię bedzie sie kłócił i powie, że nie widać było żadnego kierunku itp to juz da do myslenia a nie daj boże lampa bedzie rozwalona tak, że mozna będzie zobaczyc co jest pod spodem. Zreszta policja jest uczulona na takie rzeczy...po prostu po co miec problemy w razie odszkodowania itp już pomijając fakt, że to po prostu wiocha, albo oryginał albo nic jak dla mnie jesli chodzi o BMW. Coraz częściej widzę właśnie tak pseudo bajerancko zrobione BM-ki co od razu wprawie mnie w niesmak. Jesli kolega chce ciemne to albo black hella, któe mają homologację albo np biały kierunek też ładnie wygląda w sedanie z tyłu zwłaszcza czarnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Ludzie malują lampy,kierunki,wsadzają pseudo ringi które wyglądają jak denka od słoików to dobre a nawet nie do malucha z napisem na tylnej szybie Pioneer.Polski"tuning".Wdg mnie jakieś lotki(które wyglądają jak stół w knajpie) spoilery z kosmosu i napis M(szlagier) to profanacja marki.U niemca masz glebe i szeroki rant a u nas naklejki i pędzel dlatego dobrze pytać i czytać żeby nie zrobić wiochy szkoda naszych pięknych aut
dresta30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.