Skocz do zawartości

NAVI Biznes do E60


bmwboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko odnośnie Płyty DVD z Nawigacja Biznes do, E60, ponieważ moja ma datę 2005-1 to jest już trochę nie aktualna a dużo jeżdżę po Niemczech i wiele nowych tras mi nie widzi kieruje mnie na centrum jakiegoś miasta a ja już wiem ze jest obwodnica. Może ktoś wie gdzie ściągnąć nowa albo jakiś link, do Torrenta.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie SPOKOJNIE !!!!!!

 

Dyskusja na temat tego czy lepiej kupić czy ściągnąć do niczego nie prowadzi. Każdy ma własne zdanie. A co do mapy to poczekałbym jeszcze bo pod koniec roku ma wyjść mapa w wersji 2009-1 , która będzie zawierałą także mapę Polski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety płyta do nawigacji business w wersji 2009-1 nie będzie zawierać mapy polski. koszt takiej płyty jak wyjdzie to będzie 1079zł za wersje initial i bodajże 579zł za wersje update przy zdawaniu starej płyty. rzecz jasna ceny za oryginał w ASO. Pozdrawiam

A skąd to wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety płyta do nawigacji business w wersji 2009-1 nie będzie zawierać mapy polski. koszt takiej płyty jak wyjdzie to będzie 1079zł za wersje initial i bodajże 579zł za wersje update przy zdawaniu starej płyty. rzecz jasna ceny za oryginał w ASO. Pozdrawiam

Jak to możliwe skoro do Prof juz jest, a strzałki w Prfessinalu tez się wyświetlają i dodatkowo wyswietla sie widok mapy. Przecież to nie jest żadna poważna modyfikacja tej mapy Prof. I mam to samo pytanie co jeromer skąd to wiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie w jakimkolwiek ASO czy na płycie do nawigacji business 2009-01 będzie mapa polski:) Płyta proffesional posiada mape polski już od 2008-01

No niestety też tego nie mogę zrozumięć dla czego wciąż nie ma płyty biznes z mapa polski.

Pozdrawiam

I tu się mylisz mapa Polski pojawiła się w wersji proffesional 2008-02 i to jako 2008-02 with Eastern Europe, bo można kupić 2008-02 z i bez wschodniej europy.

Ktoś tutaj na forum "robił" mapę Polski jeszcze zanim ta się pojawiła, więc może mógłby pomóc w zrobieniu takowej do business?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeromer dobrze mówi (pisze :lol: ) - do prof to zupełnie inna płyta z mapą polski i nie 2008-01 tylko 02 !!! a co do business to bedzie mapa polski tylko jeszcze nie wiadomo kiedy - coś pod koniec roku ma się pojawić ale wiadomo jak to z nimi jest !!! kiedy zapowiadali wogóle mape polski do e 60 a kiedy wyszła ????? pozdro !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.