Skocz do zawartości

E46 2,0D Stuki przy wrzucaniu jedynki


Luigi

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w mojej bawarce od dłuższego czasu ,słyszę przy wrzucaniu pierwszego biegu "łup" , uderzenie wyłaniające się z okolic mostu. Spotkaliście się z takim problemem ? ?

 

Gdy wrzucę dwójke (podczas postoju) takiego uderzenia nie ma ....

Edytowane przez Luigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że nie mam jak tego zrobić sam muszę ja wymienić ta tuleja rzuca się odrazu w oczy jak samochód jest na podnośniku jest dość sporych rozmiarów mechanik mi powiedział że jest to cytuje tuleja mostu napendowego i co jest dziwne że jak zajechałem żeby ją kupić do kolegi który ma sklep z częsciami to on mi w katalogu znalazł że muszą być dwie a u mnie jest tylko jedna i jestem trochę w kropce bo nie wiem czy u mnie jest coś nie tak czy on żle sprawdzał ale chyba wybiorę się do ASO a może ktoś bardziej kumaty niż ja wie o jaką tuleję mi chodzi i napiszę jej fachową nazwę pozdrawiam
moc jest z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna tuleja (lacznik elastyczny) jest zaraz za skrzynia i laczy ja z walem a druga tuleja (lacznik elastyczny) jest na koncy walu i laczy go z mostem. Poprostu sa dwa laczniki jeden na poczatku i jeden na koncu walu. mialem podobny przypadek ale u mnie był popuszczony dyfer na srubach jak dokrecilem to przestalo stukac a stukalo mi nawet na 3 biegu a najbardziej odczuwalne to bylo na wstecznym. pozdrawiam!
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam.

Mam Bmw e46 320d 136km z 1999r i borykam się z problemem stukow w tylnym moscie przy wrzucaniu jedynki. Stuki słychać tez w czasie jazdy na 4 biegu gdy dodaje i puszczam gaz. Lub gdy auto lekko się toczy a ja na sprzegle zmieniam biegi 1,2,3,4,5. Sprawdzałem juz wszystko i do niczego nie doszedłem. Zastanawiam się nad wymiana mostu ale musze mieć pewność że to pomoże. Prodze o jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.