Skocz do zawartości

Mk 2 polski soft


kominiarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!

Ponieważ jestem nowym użytkownikiem tego miłego forum i również Betki E 39 touring mam pytanko odnosnie Navi Mk 2 autko z 2000 roku z małym wyświetlaczem 4/3

Mianowicie interesowałoby mnie wgranie polskiego lektora i napisów do tejże nawigacji. Mam soft V 17 2/1/70 ale jutro sobie go zmienie na V 21

Jakby ktoś z szanownego forum przyblizył mi arkana wgrania polskiego softu krok po kroku to bym był niezmiernie wcięczny

Z góry dziękuje za jakie kolwiek odpowiedzi i gorąco pozdrawiam

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !!!!

Wgrałem nowy soft V 21 i działa mi bez problemu. Z tego co czytałem to do mojego czytnika jest to najnowszy soft. Obecnie jest 2/1/81.

Jaki soft wgrać teraz żeby go zmodyfikować do mode 2 , bo coś wyczytałem na forum , że V 27 zawiesza czytnik MK 3 , a jak to się dzieje z MK 2

Proszę o podpowiedź

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze raz dzięki za szczere chęci ,ale zaczełem przeglądfac allegro i znalazłem 1 ofertę z Wawy. Robi dokładnie to co ty.

Rozumiem , że nie chcesz podać ceny na forum z oczywistych względów.

Zatem zadzwonie do ciebie . Telefon mam.

Pozdrawiam Łomże .

Ładne miasto i piękna rzeka Narew.

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Interesuje mnie taka sprawa.

Ponieważ prawdo podobnienie nie dam sobie rady sam przeprogramować soft żeby był polski lektor i napisy w czytniku MK 2 i rozważam zakup czytnika MK 3 , to czy po zmianie czytnika na MK 3 zmieni mi się wygląd monitora i mapy . Mam mapę 2008 - 2 , ale mały monitor 4:3 i czy będę miał logo przy otwierani u drzwi.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedż , z góry dziękuje.

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że logo będziesz miał ponieważ plik z logo jest w sofcie a nie w wyświetlaczu. Mam mk3 i duży wyświetlacz i po zmianie softu na v32 logo sie zmieniło, niestety musiałem znowu zmienić na v28 gdyż znikneła mi nawigacja z menu :). jeśli jesteś z warszawy to moge ci dać płytke z działającym spolszczonym softem na mk3, myśle że do mk2 też będzie pasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię bardzo serdecznie kolego bombusek !!!

Bardzo chętnie skorzystam z twojej wspaniałomyślnej propozycji.

Napisz w jaki sposób mogli byśmy się spotkać .

Podjadę we wskazane przez ciebie miejsce.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje :modlitwa: i pozdrawiam.

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię bardzo serdecznie kolego bombusek !!!

Bardzo chętnie skorzystam z twojej wspaniałomyślnej propozycji.

Napisz w jaki sposób mogli byśmy się spotkać .

Podjadę we wskazane przez ciebie miejsce.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje :modlitwa: i pozdrawiam.

 

kolego jak zrobisz z czytnikiem to daj znać jak chodzi, bo może u siebie też bym o tym pomyślał. Bo płytkę można wysłać :lol: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

wczoraj dopiero to ściągnołem , jeszcze nie nagrałem na płytkę, bo skończył mi się WIN RAR i musze coś ściągnąć ,żeby rozpakowac te plik. Raczej nie powinno się nic stać ,bo w czytniku MK2 , z tego co czytałem wcześniej

to nawet nie trzeba dawać CD keya ( chyba że sie mylę ) .

Jak nagram i sprawdze to napisz

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Juz chciałem wgrywać wcześniejszy soft ten od ciebie , a teraz mam dylemat

poniewaz dałeś kolego bombusek link do (jak to napisałeś MK 2 ,MK1 ) a on jest w mode 1. Stąd moje pytanie .

Ma on byc w mode 1 , czy w mode 2 ???

Proszę o odpowiedż ciebie lub , że sie tak wyrażę starszych kolegów z (fali ) czytaj forum. Może jakiś autotytet skreśli ze dwa zdania na ten temat ?

Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam mile wszystkich odwiedzających.

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus wgrac ten soft z polskim lektorem i napisami :?: :?: :?:

Bo ja sciagnalem softa mode 1 tego ktorego polecil kolega bombusek i nic sie nie dzieje tzn pomieli mi przez chwile plytka i wypluwa

Moze komus sie udalo i moglby sie podzielic swoimi doswiadczeniami z ggory :modlitwa: :modlitwa: :oops:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus wgrac ten soft z polskim lektorem i napisami :?: :?: :?:

Bo ja sciagnalem softa mode 1 tego ktorego polecil kolega bombusek i nic sie nie dzieje tzn pomieli mi przez chwile plytka i wypluwa

Moze komus sie udalo i moglby sie podzielic swoimi doswiadczeniami z ggory :modlitwa: :modlitwa: :oops:

 

U mnie dokładnie tak samo... czytnik mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj osd

Mi chodzi o to czy płyka nagrana w systemie MODE 1 link od kolegi bombuska będzie odczytana w czytniku MK 2 bo, myślę ,że żeby wgrać polskie meni do czytnika MK 2 system zapisu powinien być w MODE 2 ( ale możę się mylę) i że trzeba pokombinować coś z plikami pozamieniać ,bo płytki które chodzą w MK 3 bez kombinacji z plikami , chyba nie będą działać w MK 2

Do tej pory nie znalazłem jasnej odpowiedzi na forum

Pozdrawiam i napisz coś może ty to wyjaśnisz

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze niepotrzebnie kombinujecie mode1 czy mode2 :)

 

Zauwaz ze oryginalny soft np 29.1 z ktorego lubie korzystac, jest zrobiony w Mode 2, a uaktualnia wszytskie czytniki wiec MK2, MK3...

 

Widze ze do MK2 jest folder do wersji colo i mono, wiec wybierasz wersje, potem dalej z folderow ktore sa wybierasz folder z ktorego twoja navi bierze dane, albo zmienaisz wszystkie i tyle wedlug mnie.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj osd !

Może masz i racje sprubuje zrobić tak jak ty mówisz , tyke tylko ,że

tamten link był do softu wersji V 28 , i stąd moje pytanie.

czy można łączyć i zamieniać pliki w róznych softach , a konkretnie pomiędzy V28 ,a tym co radzisz czyli V29.1 ?

Proszę o odpowiedż , z góry dziękuję i pozdrawiam

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj osd !

Może masz i racje sprubuje zrobić tak jak ty mówisz , tyke tylko ,że

tamten link był do softu wersji V 28 , i stąd moje pytanie.

czy można łączyć i zamieniać pliki w róznych softach , a konkretnie pomiędzy V28 ,a tym co radzisz czyli V29.1 ?

Proszę o odpowiedż , z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Te które zawieraja tekst raczej mozna, poniewaz dla MK2 najnowszy soft to v.21 poniewaz pozniej juz nie bylo aktualizacji. Czy wgrasz V21 czy V32 dla MK2 idzie to samo. Jednak ja bym za bardzo nie eksperymentowal ... :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem płytkę u siebie (MK2), zadziałało. Soft automatycznie się zaktualizował. Miałem wersję 2-1/70. Teraz mam 2-1/81. Faktycznie, wszystko szybciej działa, bardzo wyraźnie.

Nie ma jednak j. polskiego. Pojawił się komunikat, że płyta z softem, następuje aktualizacja, nie wyciągać kluczyka, i wyświetliło, że aktualizuje j. niemiecki i j. angielski.

Jak wgrać j. polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.