Skocz do zawartości

Zmiana nawigacji Business na Professional w E60


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Mam pytanko. Mam w aucie BMW E60 nawigacje Business a mam możliwość kupienia całego kompletu (duży monitor i czytnik) nawigacji Professional ze względu na mapę Polski. Czy po przełożeniu i podłączeniu będzie wszystko działać? Dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Temat kilkukrotnie wałkowany na forum.

Doposażenie lub zmiana wyposażenia w e60 to nie taka prosta sprawa. Na pewno nie obejdzie się bez ponownego programowania sprzętu w serwisie BMW. A jeżeli chodzi o mapę to właściciele samochodów z nawigacją business także doczekają się mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Mam pytanko. Mam w aucie BMW E60 nawigacje Business a mam możliwość kupienia całego kompletu (duży monitor i czytnik) nawigacji Professional ze względu na mapę Polski. Czy po przełożeniu i podłączeniu będzie wszystko działać? Dziękuje za informacje.

 

To jest naprawdę proste mając (jak piszesz) monitor + czytnik. Jestem zdziwiony komentarzem Kolegi "tomek27" który straszy wizytą w serwisie i programowaniem, bo biorąc pod uwagę zalety tej zamiany to koszty są praktycznie żadne (jakieś parę stówek). A przecież nawigacja Business z tymi strzałkami i napisami bez prawdziwej mapy to "kupa" w porównamiu z perspektywą 3D w PRO. Masz super auto, dopieszczaj je, ciesz się z możliwości "jego" (tego auta) dopakowania, rób wszystko żeby nie mieć kompleksu "słabszego"... To jest kurde twoje BMW !

:D

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja nikogo nie straszę wizytą w serwisie. Informuję tylko, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż wstawienie większego monitora w miejsce mniejszego i zamianie czytników. Ale powiem szczerze, że być może sam się zdecyduję na taki zabieg w przyszłości. Części już można kupić za rozsądne pieniądze więc kto wie. Nawigacja Professional to nawigacja Professional :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.