Skocz do zawartości

E46 Problem z monitorem i Navi BMW 320d 2002/2003


RozKa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z nawigacja oraz monitorem w BMW 320d rocznik 2002 (model po liftingu)

 

Po zakupie samochodu wszystko działało bez zarzutu przez 1,5 miesiąca Działała Navi oraz wszystkie dostępne funkcje wyświetlane w monitorze. Od 4 dni , coś się dzieje nie tak :( . „Wypluwa” nam cały czas płytę z mapą, po czym ja wciąga i tak cały wkoło. Nie dzieje się tak cały czas , navi podziała z 2 godziny i nagle pada – monitor wyłącza się na 2-3 sekundy , potem włącza się ale niestety nie czyta już płyty. Ostatnio mimo iż wyłączyliśmy nawigacje , a monitor wyświetla tylko podstawowe informacje, temp, spalanie, itd. nagle wyłączył się i nie działał przez 2-3 godziny :? . Po wyłączeniu silnika i powtórnym włączeniu go znowu monitor zaczął działać. A Navi w kratkę – raz działa raz nie. Co się dzieje… :?:

 

Pozdrawiam i Dziękuję,

RozKa

Edytowane przez RozKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z nawigacja oraz monitorem w BMW 320d rocznik 2002 (model po liftingu + MPakiet)

 

Po zakupie samochodu wszystko działało bez zarzutu przez 1,5 miesiąca Działała Navi oraz wszystkie dostępne funkcje wyświetlane w monitorze. Od 4 dni , coś się dzieje nie tak :( . „Wypluwa” nam cały czas płytę z mapą, po czym ja wciąga i tak cały wkoło. Nie dzieje się tak cały czas , navi podziała z 2 godziny i nagle pada – monitor wyłącza się na 2-3 sekundy , potem włącza się ale niestety nie czyta już płyty. Ostatnio mimo iż wyłączyliśmy nawigacje , a monitor wyświetla tylko podstawowe informacje, temp, spalanie, itd. nagle wyłączył się i nie działał przez 2-3 godziny :? . Po wyłączeniu silnika i powtórnym włączeniu go znowu monitor zaczął działać. A Navi w kratkę – raz działa raz nie. Co się dzieje… :?:

 

Pozdrawiam i Dziękuję,

RozKa

 

pomimo jak odlaczyles czytnik nawigacji, monitor nagle zgasl po pewnym czasie ?

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jakiś czas monitor sie wyłączał i po 2-3 sekundach włączał, ale już z informacją ,że nie ma płyty w napędzie (płyte wypluwało i wciagało non stop) I tak kilkanaście razy. Wkońcu poddałam sie , włączyłam komputer (nawigacja nie działała) - mimo to po kilkunastu minutach monitor wyłaczył się. Zaczął działać po godzinie, ALE dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu monitor też mi padł . radio działało . po wyłączeniu auta i 30 min było już ok . 2002 318d . może to taka niedoróbka i tak już będzie ???

 

mam nadzieje,że tak nie będzie :( bo jak na złość navi przestaje działać wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat.

 

BMW e46 330xi 2000, bordcomputer z navi 4/3. Jakiś czas temu monitor niespodziewanie wyłaczał się podcza ruchu pojazdu. Radio grało, obraz z monitora znikał i za kilka sekund pojawiał się. Teraz po kilku/kilkunastu minutach jazdy wyłacza się na stałe- monitor jest jakby podświetlony, koloru białego. Wszystko wraca do normy, po ponownym odpaleniu samochodu. Oczywiście norma ta trwa kilkanaście minut, do kolejnego zaniku obrazu.

 

Jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.