Skocz do zawartości

Aktualizacja MK4 v30 i lipa zniknęła opcja navi.:(


bmwfan89

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej robiłem aktualizacje czytnika MK4. Po włożeniu płyty został wyświetlony napis update software i później biały ekran przez chyba godzine. Wyłączyłem zapłon, włączyłem i zobaczyłem stare menu bez opcji navi. Jeszcze jest taka sprawa że jest chyba z 6 jezyków. Co się stało jak to naprawić :( Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej robiłem aktualizacje czytnika MK4. Po włożeniu płyty został wyświetlony napis update software i później biały ekran przez chyba godzine. Wyłączyłem zapłon, włączyłem i zobaczyłem stare menu bez opcji navi. Jeszcze jest taka sprawa że jest chyba z 6 jezyków. Co się stało jak to naprawić :( Proszę o pomoc.

 

Jest tylko jedna rada:

wgraj teraz soft v.28 stąd: http://www.megaupload.com/ru/?d=KX592IQU

Zrób to ale dokładnie - najważniejsze jest żebyś kiedy napisze że update jest zrobione najpierw przeszedł się do bagażnika i palcami wyjął płytę a dopiero wtedy kliknął OK !!!. Potem wyłącz auto kluczykiem na jakieś pół minuty. Powinno być dobrze.

Teraz możesz wgrać v.31 - ściągnij stąd: http://gren.exe.su/maps/NavigationV31.rar - może ta Twoja kopia v.30 była jakaś pokręcona... Też pamiętaj o wyjęciu płyty - czytnik ją wypluwa do połowy ale trzeba ją wyciągnąć całą i dopiero OK !!!

Pamiętaj też że każdy soft musisz nagrywać pomalutku i na dobrą płytę (polecam ImgBurn, prędk. x2, zaptaszkowana weryfikacja po zapisie)

 

Powodzenia

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam serdecznie sciągnołem soft z podanego linku http://gren.exe.su/maps/NavigationV31.rar zaktualizowałem navi wszystko przeszło bezbłednie ale jest małe 'ale' przed aktualizacją miałem wersje 4-2/30 a po aktualizacji mam wersje 4-2/00 co jest nie tak albo skąd mam ściągnąć nowy soft plik który ściągnołem to Navigationv31???? prosze o pomoc .. Może powiem skąd moja decyzja na zmiane softu -- troche irutuje mnie moja nawigacja a mianowice :wyznaczam trase (mam ściągnietą mape europa western 2008-1) np do pracy i ok nawigacja pokazuje mi najkrótszą trase według której powinieniem jechać i wszystko ok dopóki nie skręce w podrzędną uliczke (która jest na liscie punktów) wtedy nawigacja mówi mi że nie ma drogi (keine fihrung) albo (sie felasen die fasten strasse)sprawdziłem że jak jadę po tych dorgach powiedzmy podrzędnych to nawigacja pokazuje aktualną nazwe drogi ale dalej nie wyswietla dokładnych manewów dopiero jak wjade na główną to znów jest ok panowie co jest nie tak z odbiornikeim coś nie tak z softem czy z samą mapą czy poprostu ta nawigacja tak ma. Zapomniałem dodać mam e-46 rocznik 2005 z nawi małą (monochromatyczną ) czytnik mk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.