Skocz do zawartości

Z3 - pierwsze wrazenia


skowor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wlasnie przyprowadzilem z Monachium "Srebrna Strzale" (Z3 2,8 2000r.) i generalnie jest zaj...scie,

ale jest to moje pierwsze cabrio i mam pytanie do innych uzytkownikow: czy tez na poczatku mieliscie wrazenie ze auto jest troche miekkie? w Raichu tego nie czulem, a na naszych dziurach :evil: co i raz czuje sie dziwnie, jakby samochod caly czas ciezko pracowal :|

do samochodu kupilem tez dodatkowo zarabiste fotele od serii 3 coupe i szukam jakiegos sprytnego warsztatu w okolicach Wawy coby mi je wymienil nie psujac przy okazji czegos :8)

gdzie serwisujecie swoje bunie :?:

pozdro4all,

piotrek

Edytowane przez skowor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Moja Zetka wydaje sie byc dla mnie "twardzielem" :mrgreen: - nie, naprawde nie odczuwam ze jest miekka, tylko boli mnie serce jak jej zawieszenie cierpii na kazdej dziurze :oops: . Ona jest za twarda na drogi nawet troszeczke dziurawe .

 

Co to za fotele ?

 

Ja bylem w Auto-Bukow kolo Jablonny ale to tylko w sumie na diagnostyce, czy ich moge polecic to jeszcze sam nie wiem . Do takich prac typu fotele to nie polecam ich, z tym to do tapicera albo samemu :).

 

Ja co tylko moge to robie sam :).

 

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś wrócilem swoją z majowego weekendu w Polsce. Chyba mam takie same wrażenia jak ty. Skakała jak żaba na tych naszych dziurach. Muzyki z CD nic a nic nie dało sie słuchać. Nie powiem że wszędze, nie, są już i w Polsce odcinki gdzie można fajnie polatać z przyjemnoscią ale nie wszędzie. Tu gdzie mieszkam może nie ma 3 pasmowych autostrad ale drogi sa równe jak patelnia i dopiero tu czuję zalety tego zawieszenia. Jego sztywność wcale tu nie przeszkadza a wrecz przeciwnie. Myślę że, po prostu poczułeś rożnice stanu dróg , nic więcej.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.