Skocz do zawartości

Halogeny...


loku_zrw

Rekomendowane odpowiedzi

Po nitce do kłębka... ja bym wszedł pod auto i sprawdził ;) U mnie przewody do halogenów 'rozchodzą się' przy lampach przednich, jakieś 10 cm od nich - w komorze silnika spójrz, dokąd prowadzą poszczególne kable, pewnie dojdziesz... jeśli będą jakieś kable prowadzące w stronę zaślepek, albo zabezpieczone - to mogą być one.

 

Hmmm... zdaje mi się że jeśli masz zaślepki, to pewnie nie miałeś od początku halogenów, auto po prostu nie było w nie wyposażone... więc nie spodziewałbym się przewodów, bo i po co one... ale to moje dywagacje - po prostu sprawdź.

Jeszcze jeden pomysł: czy masz obok kierownicy po lewej jej stronie włącznik halogenów? Ja mam tam dwa okrągłe włączniki: tylnego światła przeciwmgielnego, i właśnie halogenów. Z tym, że moje auto było wyposażone w halogeny. Jeśli masz włącznik to spore szanse że halogeny kiedyś były, ale np się zbiły jak u mnie i ktoś wstawił zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nitce do kłębka... ja bym wszedł pod auto i sprawdził ;) U mnie przewody do halogenów 'rozchodzą się' przy lampach przednich, jakieś 10 cm od nich - w komorze silnika spójrz, dokąd prowadzą poszczególne kable, pewnie dojdziesz... jeśli będą jakieś kable prowadzące w stronę zaślepek, albo zabezpieczone - to mogą być one.

 

Hmmm... zdaje mi się że jeśli masz zaślepki, to pewnie nie miałeś od początku halogenów, auto po prostu nie było w nie wyposażone... więc nie spodziewałbym się przewodów, bo i po co one... ale to moje dywagacje - po prostu sprawdź.

Jeszcze jeden pomysł: czy masz obok kierownicy po lewej jej stronie włącznik halogenów? Ja mam tam dwa okrągłe włączniki: tylnego światła przeciwmgielnego, i właśnie halogenów. Z tym, że moje auto było wyposażone w halogeny. Jeśli masz włącznik to spore szanse że halogeny kiedyś były, ale np się zbiły jak u mnie i ktoś wstawił zaślepki.

 

tak jak mówi Dżasiu...po prostu musisz sprawdzić czy masz inastalacje. Ja u siebie fabrycznie nie miałem halogenów (zaslepki w zderzaku i tylko jeden przełącznik w kabinie do tylnich przeciwmgielnych) a instalacje miałem wyprowadzoną oryginalną! Jak podniesiesz maskę to właśnie szukaj przewodów zaślepionych idących w stronę miejsca na halogeny w zderzaku.

 

p.s

 

może mi ktoś opisać jak zamontować halogeny w aucie ?? Tzn mam halogeny, wtyczki, przełącznik ...co jeszcze do tego potrzeba ?? jakieś ramki?? Halogeny mam z takimi jakby ramkami...ale jak to zamocowac w zderzaku ? Pisłaem kiedys posta o tym ale zadnego odzewu nie było wiec podłaczam się pod ten :D

z góry dzieki za info

pzdr

J_J

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podciagnietej nie mialem... Mi byl jeszcze potrzebny przekaznik.

 

a montowanie odbylo sie tak,TRzeba zmienic wlacznik na podwojne halogeny wewnatrz kabiny. Podpialem sie pod swiatla postojowe(ale nie wiem ktory to pin) przeciagnij kable do komory silnika,za tym pod aku i na przekaznik z przekaznika juz do wtyczek do halogenow

 

te ramki jesli masz orginalne beda dokladnie trzymaly halogen i utrzymywaly sie na zderzaku. Wejdz od spodu autka i odkrec trojkaty takie oraz wloty do chlodzenia tarcz. Zamontuj go od wewnatrz zderzaka. Halogeny (lampy) wkladasz od strony zewnetrznej i one sa na zapinkach. Ja jeszcze chwycilem je opaskami plastikowymi do mocowania. I wszystko trzyma sie dobrze...

 

jakby co to pytaj albo PW

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.