Skocz do zawartości

330d a 330i+ LPG ... co bys wybrał ?


karol659

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie.

Posiadam auto z europy 99' 330d. dobre wyposarzenie.

I zatsanawiam sie czy nie sprzedac tego i sciagnac z usa np 2003-04, oczywiscie lekko przetarty, i zalorzyc do niego dobra sekwencje.

Powiedzcie swoje zdanie, co wy byscie wybrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes zadowolony i masz pewne auto to nie kombinuj.no chyba ze pojedziesz tam osobiscie i sobie na zywo poogladasz.czystym CARFAXEM sie nie sugeruj bo i to idzie oszukac.ja np mimo ze chwilowo przebywam w usa to po autko pojechalem do niemiec.nie mam przekonania do aut sprowadzanych z usa, a juz na pewno nie z nowego jorku.drogi sa tragiczne,dziur wiecej jak w polsce.no i same automaty,choc nie wiem jaki rodzaj skrzyni ty preferujesz.

a auto z gazem tez mialem,i chociaz bylem zadowolony to jednak wole diesla.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w stanach to raczej cięzko będzie znaleźć 330i , przeważnie 330Xi w automacie.sam mam taką.co do gazu to nie mam pojęcia jak się ma stosunek diesel a benzyna + gaz.ja bym odradzal,dlatego,że nic prawie do tych silników nie ma w zamienniku,najczęściej tylko ASO a wiadomo jak to jest z gazem,zawsze coś tam nie gra.a częsci drogie...no ale ja tu nic nie sugeruję,to jest indywidualna sprawa każdego z osobna.

polecam 330Xi bo jest rewelacyjne,a tym bardziej dla ciebie bo bedziesz mial naprawdę dużo świeższa bryczkę.i najprawdopodobniej z przebiegiem dużo poniżej 100tkm.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamontowałem sekwencje pol roku temu i mi wszystko gra. Dobra sekwencja w dobrym warsztacie i wszystko bedzie dobrze. Takze to ze znajomy mial i wywalil to wogle takimi sytuacjami bym sie nie sugerowal. Pewnie tez znajdzie sie niejeden diesel w ktorym sie wszystko psuje. A do autora tematu, to jak masz 330d i sie z nim nic nie dzieje, to nie zmieniaj bo chyba nie ma po co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, zamienił stryjek ....

skoro masz sprawne e46 z fajnym i mocnym silniczkiem 3.0d,

to po co się pakować w coś zaledwie 4 lata młodszego a w zasadzie nie oferujacego nic nowego,

poczekać dorzucić kasę i kupić coś z puli nowszych modeli,

takie moje zdanie.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałem BMW serii 3 z tym motorem w Pb, więc moje zdanie jest raczej małej wagi... :) Mam za to 330d i nie zamieniłbym go na żaden inny. Popieram w 150% opinie kolegów, jeśli masz pewne auto to się go nie pozbywaj! Ta pewność jest bezcenna, szczególnie w przypadku tej marki i tego, jak bardzo można się naciąć...

A co do LPG, to mały offtopic i ciekawostka - znajomy ma A4 z benzynowym silnikiem 3.0, wsadził do niego markowy LPG i po shamowaniu okazało się, że jest 6.5 km różnicy in minus. To przy ponad 220 km niewyczuwalna różnica... Jeździłem tym autem przed i po i naprawdę jest ok. (poza tym, że to ośka i ESP ma co robić :)) Tak więc nowoczesne LPG to chyba fajna sprawa. Pozdrawiam i życzę mądrych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, zamienił stryjek ....

skoro masz sprawne e46 z fajnym i mocnym silniczkiem 3.0d,

to po co się pakować w coś zaledwie 4 lata młodszego a w zasadzie nie oferujacego nic nowego,

poczekać dorzucić kasę i kupić coś z puli nowszych modeli,

takie moje zdanie.

hej

 

 

zgadzam sie z kolega. bez sensu taka wymiana. jezdzij tym co masz i odkladaj na cos naprawde nowszego mimo ze e46 to fajny wózek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.