Skocz do zawartości

Przycisk MEMORY w siedzeniu kierowcy


chester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po zmianie przełącznika pamięci siedzeń i wpięciu kostki świeci mi się cały czas czerwony przycisk MEMORY - czy to jest normalne? - bo nawet po wyłączeniu zapłonu i zamknięciu auta pożera mi prąd ;) .

Wogóle jak ma działać ten przycisk bo do tej pory mi nie działa i czy ma to związek, że nikt mi nie chce pomóc ze schematem podpięcia lewego lusterka od kierowcy (inny temat na tym forum). Czy mógłby mi ktos tak przy okazji pomóc i podac mi jak się łączą kable z lusterka z kablami wychodzącymi z drzwi (tylko właściciele siedzeń z pamięcią, mający 9 kabli w dziesięcio-pinowej kostce).

Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże - żeby to rozkręcić (lusterko) wystarczy odkręcić jedną śrubkę na klucz imbusowy pod plastikowym trójkącikiem.

 

Pzdr i czekam na pomoc

Chester

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma działać tak, że po ustawieniu siedzenia i lusterek i chyba przy otwartych drzwiach naciskasz Memory i numer pamięci. Może mieć to związek z niepodłączonym lusterkiem bo pamięć trzyma ustwienia fotela i lusterek, ale poczekamy aż się spec wypowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM co do memory to ustawiasz fotel i lusterka naciskasz memory (zaczyna świecic na czerwono ) i wybierasz guzik z numerem 1-3 i memory przestajie świecić a fotel jest zaprogramowany :D

PASJONAT E32 posiadałem E32:730R6,730V8,750V12

......................................................................

POSIADAM E32 750 V12 SPRZEDAJE CZĘŚCI

TEL 513068207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już trochę do przodu poszło i dzięki za to, ale czy któryś z Was jest w stanie mi podać jakie kolory z jakimi podłączyć w lusterku od kierowcy abym miał ta sprawę już za sobą?? Please. Naprawdę nie ma dużo roboty i nie ma co uszkodzić. :|

 

Post od lusterek:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=72620

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ten temat ktoś rozpoczął :) Mam problem ze swoimi pamięciami , oba lusterka mam sprawne , wszystkie ustawienia fotela również chodzą , ale niestety nawet jak nacisne MEMORY to nic sie nie zaświeca , jak nacisne 1,2 lub 3 to fotel sie ustawia , ale są to chyba jakieś ustaweinia fabryczne bo dziwnie sie ten fotel ustawia :) Co mozę być nie tak, ze nie moge zaprogramować własnych ustawień ?? wtyczki wszystkie porozpinałem, przeczyściłem styki , wszystko pozapinane , ale pamięci dalej nie działają :( Prosze o radę !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blasterowi podpiąłem w końcu kable z lusterka do reszty wiązki. Niestety lusterka dalej nie kukają - nic się po prostu nie zmieniło. Musze posprawdzać całą wiązkę lusterek.

Przycisk Memory dalej tez nie działa - tylko świeci i nic. Help!!!

 

Chester

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.