Skocz do zawartości

Z3 a wzrost ?


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Szukam jakiegos auta "z jajem" dla siebie :mrgreen: , i w sumie najbardziej sklaniam sie ku Z3 roadster 2.8 min. 1998 r. Szukam auta w ciemnym kolorze, srebrny raczej nie, cena do 30 tys zl .

 

Nie spieszy mi sie z kupnem, oferty przegladam codziennie od okolo roku :!: :mrgreen: i do tej pory widzialem jedna ktora wygladala naprawde ladnie na foto i byla w odpowiedniej cenie .

 

Lecz ...kiedys czytalem ze z3 nie jest dla wysokich ludzi - a sam mam z fryzura ok. 190 cm.

Wiec czy sie bede miescil spokojnie przy zlozonym materialowym dachu ?

 

Prosze o opinie osob ktore uzytkuja to auta. Z tego co wiem byly 2 typy foteli : zwykle i takie a'la kubelki . Sa jakies roznice miedzy tymi fotelami jesli o to chodzi ?

 

Jezdzilem juz jedna zetka, ale nie pomyslalem by na probe zamknac dach :duh: .

 

Wielkie dzieki za info.

 

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Fotel mam na glebie, nigdy nawet przez chwile nie zastanawiałem się ile miejsca pozostaje nad głową. . Pozatym 90% czasu latam bez dachu. Jedyne co mi przeszkadza to wewnętrzne lusterko przez, które nie widze sporego odcinka jezdni, najgorsze są prawoskręty na skrzyżowaniu nie widzę co dzieje się na przejsciu dla pieszych i to jest problem.

Horror dla wysokich to wsiadanie przy zamkniętym dachu, pare razy trzeba głową wywalić o dach i nauczysz się wsiadać, pozatym auto super, serdecznie polecam, ja sprzedałem motor i kupiłem ZETKE, po pierwszych stu kilometrach już Kochałem moją Smoczyce. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam 197 cm wzrostu i niestety lekko obijalem glowa o stelaz dachu wiec zrezygnowalem z Z3 i kupilem e36 Cabrio.

Na poczatku myslalem ze skoro to niemieckie auto to sie zmieszcze.

Jezdzilem Fiatem Barchetta i miescilem sie a w Z3 zaliczylem niespodzianke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz 197 cm i tylko lekko obijales glowe ...to moze jak ja mam 188 cm to bedzie git :) .

 

Choc w obecnej e46 mam od fotela do podsufitki 96 cm i jak siedze to mam tylko z 2 cm luzu nad glowa ... :oops: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam juz moja zecie i moge napisac :)

 

Mam 188 lub 189 cm wzrostu i nie jestem ogolony na lyso a mam z 20-30mm jezyka i nad glowa mam wiecej miejsca niz w e46 :) i to zdecydowanie wiecej .

 

Jest luzno , na dodatek jak wsiade do e46 to czuje sie jakbym prowadzil jakiego vana bo zegary sa tak jakby na ukos (patrzy sie na nie z gory) a w z3 jakby na linii oczu . trudno to opisac ale pozycja calkiem inna ;)

 

pozdr.

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.