Skocz do zawartości

co sadzicie o firmie KAGER i jakisci ich czesci ????


tomekpez

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak:)pracuje w centrum logistycznym w Łodzi...FOTA...jestesmy dystrubutorami czesci w tym tez w duzej mierze KAGER'a...Zalezy jaki produkt...:)bo niektore to taka chinszczyzna...a niektore dosc dobre bo kager przekleja rozne czesci innych firm...naprzyklad chlodnice kagera to sa bodajze Nissens...Sama cena Kagera cos sugeruje...Jesli wymienialem pompe paliwa...kagera kosztowala 0k 400 zl a Boscha 800 zl...to cena chy7ba samam mowi za siebie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Chłodnice Kager nie są produkowane przez Nissensa, ale są dobrej jakości. Ostatnio miałem przyklad produktu marki Kager. Klient zamówił łożysko Kagera ale dla pewności zamówiłem mu róznież SKF. Ponieważ Kager przyszedł w uszkodzonym (prawdopodobnie dzięki centrum logistycznemu :) ) i polepionym taśmą pudełku zajrzałem do środka a tam SNR, czyli to co w aucie do którego było (Renault Espace) łożysko szło na pierwszy montaz. W pudełku SKF był dla odmiany SNR :) Ta sama zawartość, dobra firma i teraz cena. Kager 244 zł, SKF 365 zł. Oczywiscie nie wszystko jest z gornej półki i górnych lotów ale cenowo są na pewno atrakcyjne....
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz oczekiwać za małe pieniądze cudów, napewno jest stosunek jakosci do ceny. oczywiscie zdarzy się jakiś prezent i czasem dostajesz coś z górnej pólki za niską cenę... Nie mowię ze Kager ma niską jakość. Jesli chodzi o zawieszenie jest porównywalny z Sidemem. Natomiast z czystym sercem polecam Wam pastę do mycia rak Kagera. Na rynku nie ma lepszej...
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem sam przeklejalem nissensa na kagera ale ok:)a faktycznie niektore rzeczy kagera sa ok...ale np linki moj kolega tacie kupil kagera i sie urwala pierwszego dnia..nast tez po jakims czasie:)

 

Linki rwią się jak szalone :)

To ja kupowałem na wiosne Nissensa a teraz mogłem kupić to samo za grosze w pudełku Kagera?

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem cos wiecej o Kagerze.. i uwierzcie mi .. tak jak zdarzalo sie ze faktycznie produkt byl jakosciowo kiepski.. tak raz... rzadko chyba zdarzal sie problem z wymiana... dwa.. na chwile obecna.. Kager postawil prawie wsyztsko na jakosc.. i wiekszosc produktow pochodzi od europejskich producentow.. lub np. ich bezposrednich fabryk w Chinach.. taki biznes :) .. wszsycy produkuja w CHinach.. roznica polega na doborze ich fabryk tam na miejscu :) dopiero pozniej cenie.. np. akumulator Kager jest made by Bosch :)
E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Akumulator Kager jest firmowany przez Boscha. Wystarczy poczytac etykiety. Zdarzało się tez ze po zasłonieciu etykiet nie było iwadomo który jest Bosch a który Kager. Nawet nalepki o niebezpieczeństwie były identyczne i w tym samym miejscu :) Ciekawe dlaczego ? :)
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja ;-)

 

Wymieniałem elastyczne przewody hamulcowe (przód) w E34 i nigdzie w Bydgoszczy tych przewodów nie mogłem kupić. Ostatecznie miałem wybór pomiędzy oryginalnymi BMW z ASO za 82,00 zł/szt lub Kagera z Foty za 30,00 zł/szt.

 

Kupiłem Kagera gdyż, wężyk jest solidnie wykonany, przewód austriackiej firmy SEMPERIT, która jest liderem w dziedzinie "gumy", końcówki wykonane bez zarzutu.

 

Na tym przykładzie widać, że zawsze trzeba do końca sprawdzać co się kupuje, komplet BMW 164,00 zł, komplet Kager 60,00 zł, różnica 104,00 zł !!! a jakość ... myślę że ta sama :)

 

Pozdrawiam, Vikingb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat juz napewno byl.

 

Pisalem ze kupilem filtr przeciwpylkowy do E36 i po 3 miesiacach mniej wiecej juz praktycznie powietrze przez niego nie przelatywalo. Cena wcale nie taka super tania a jednak na MANowskim juz jezdze prawie rok i jest dalek OK.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
TSA55 te pudelka poklejone z niespodzianka:)to ze zwrotow pewnie:)a niektorzy ludzie tam...wiekszosc kobiety mniejszym nakladem pensji...nie znaja sie na tym...i zdarza sie ze przewod hamulcowy obkleja jako wchacz...albo ze zwrotu ost trafil kondensator...w torebce obklejony..a w srodku sruba w jakiejs tulejce..jakis zestaw naprawczy jak mniemam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.