Skocz do zawartości

fotki e34 na felgach 18"


tomaszektomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

bez przesady ;) mka wychodzila na profilu 45 i felach 17 a alpina chyba jeszcze ostrzej :D sportowe samochody maja i mniejsze profile. kumpel mial w astrze 25 profil i nawet bylo ok :D

zreszta jak widac po montowanym zawieszeniu nie stawiam na komfort

e34 '94 m43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję kolegę:

przod 245/45 r19 tył 275/45 r19 oszukuje o niecale 11 procent licznik

 

A tu dla porówania moje 17tki i przód 225/45R17 tył 235/45R17. Z przodu na wiosnę bedzie 215/50R17 ze względu na złe prowadzenie w koleinach a zawieszenie i układ kierowniczy dopiero zrobione.

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67764

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosże pańśtwa Bunia mojego kolegi na 19tkach :)

 

http://img177.imageshack.us/my.php?image=photo0016dj7.jpg

 

http://img177.imageshack.us/my.php?image=photo0018nk6.jpg

 

Ciekawostka jest silnik 1,8 który daje radę :)

 

Nie wiem jaki jest sens jazdy na tak dużych kolach jak nie masz obniżonego auta,wygląda to gorzej niż jakby jezdzić na 15.Na tych fotkach widać że auto stoi wysoko jak wóz drabiniasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze skonczy sie u Ciebie tylko na mysleniu, bo potem bedziesz tego zalowal... ale niektorzy musza sprawdzic na sobie zeby dojsc do takich wnioskow.

Kumpel w prelude ma nawet 19... i sam przyznal ze ich kupowanie bylo glupota...

A myslales o tym ze stan drog w Polsce nie jest przewidziany do takich felg?

Na 16" jeszcze jest ok, przy 17" czuje juz dyskomfort... wielkosc to nie wszystko... jak dla mnie liczy sie komfort a nie wyglad... a najlepiej jak jedno idzie z drugim w parze, dlatego raczej zrezygnuje z planowanego zakupu 17" alu na lato, chociazby potym jak zobaczylem ile metrow wystarczy przejechac na flaku by alu sie pokrzywila...

niecale 20-30m i jajowata... nie wspomne juz o prostowaniu itp, ale zazwyczaj juz nie jest taka piekna jak przedtem, a kazdemu sie trafia czesciej badz rzadziej zlapac gume.

W pl chyba najbardziej optymalne sa 16" / max 17 jak ktos lubi bardziej twardo...

I w naszych warunkach co jak co ale stalowe sie lepiej sprawdzaja + ladne kolpaki (wiekszy komfort jazdy niz na alu)

 

Rob jak chcesz :twisted2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem trochę w formie żartu, ale jak najbardziej serio - te wersje o których piszesz nie są przeznaczone na polskie drogi. Ale - ortopeda też musi z czegoś żyć - szkoda tylko ze sprowadzi sie to do stwierdzenia " nic na to sie nie poradzi, ma Pan bardzo zużyty kręgosłup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem nie stwiam na komfort. gosc z 19 przesadzil. ja mam zawieszenie cale -3.5cm. 18 slicznie wygladaja a profil 40 to juz troche twardo a 17 i profil 45 to juz calkiem spoko ;). nie wiem jeszcze czy bedzie 17 czy 18.

 

podaje linka gosciu przedstawial swoja byla bume e34 na alu 18. przed tem mial 17 a gdyby nie sprzedal chcial wstawiac 19 ;) pozdro

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=8082&sid=9a5e596cc572e87812e28ec15f1d80e8

e34 '94 m43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak ta bmwka na 19 kach jest moja rozmiar kól jest zgadza .panowie nie kazdy ubi glebe zacznijmy od tego .co załoze 15 ki kucne bmke i na kazdym progu bedzie zgrzyt??w polsce ich jest coraz wiecej zacznijmy id tego.Komfort owszem ale na kucnietej bmce tez komfortu nie ma za bardzo.racja 19 cali w polsce bym nie kupil ale bmka obecnie jest w anglii a tutaj drogi sa ok .wóz drabiniasty??hehhe no coż jako jedyny skomentowales to tak to twoja inteligencja??fakt na zdjeciu wyglada wysoko gdyz stoii nie rowno na rowno jak stane to slicznie koła tył rownaja sie z rantem nawet troszke sie chowaja przod no coz niech bedzie troszeczke wyzej wzgledem miski nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawieszenie cale -3.5cm.

 

Ale chyba nie na tych fotkach :mrgreen:

 

 

wóz drabiniasty??hehhe no coż jako jedyny skomentowales to tak to twoja inteligencja??fakt na zdjeciu wyglada wysoko gdyz stoii nie rowno na rowno jak stane to slicznie koła tył rownaja sie z rantem nawet troszke sie chowaja przod no coz niech bedzie troszeczke wyzej wzgledem miski nawet

 

Nie wiem czy jest pochylona w prawo czy lewo,na fotkach wygląda słabo.

Edytowane przez PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze skonczy sie u Ciebie tylko na mysleniu, bo potem bedziesz tego zalowal... ale niektorzy musza sprawdzic na sobie zeby dojsc do takich wnioskow.

Kumpel w prelude ma nawet 19... i sam przyznal ze ich kupowanie bylo glupota...

A myslales o tym ze stan drog w Polsce nie jest przewidziany do takich felg?

Na 16" jeszcze jest ok, przy 17" czuje juz dyskomfort... wielkosc to nie wszystko... jak dla mnie liczy sie komfort a nie wyglad... a najlepiej jak jedno idzie z drugim w parze, dlatego raczej zrezygnuje z planowanego zakupu 17" alu na lato, chociazby potym jak zobaczylem ile metrow wystarczy przejechac na flaku by alu sie pokrzywila...

niecale 20-30m i jajowata... nie wspomne juz o prostowaniu itp, ale zazwyczaj juz nie jest taka piekna jak przedtem, a kazdemu sie trafia czesciej badz rzadziej zlapac gume.

W pl chyba najbardziej optymalne sa 16" / max 17 jak ktos lubi bardziej twardo...

I w naszych warunkach co jak co ale stalowe sie lepiej sprawdzaja + ladne kolpaki (wiekszy komfort jazdy niz na alu)

 

Rob jak chcesz :twisted2:

 

Pozwolę sie nei zgodzić z Tobą

1. Auto nie jeździ w Polsce. Widać to na zdjęciu nr 1

2. Jeżdzę na 17tkach i wiem ze 225 z przodu w E34 to za szeroko, na 215 prowadzi sie normalnie i tak jak napisałem takie z przodu założę.

3. Jeździłem sezon i jakoś sie nie pokrzywiły, chociaż musiałem w międzyczasie założcyć opony. Jak kupileś tani badziew to pokrzywi się nawet już podczas zakładania opon.

4. Ja nie oszczędzam. Jak kupuję częsci to lepszych firm, a nie tak jak co niekórzy byle co byle najtaniej.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego ktory pisze ze na fotach nie ma -3.5cm... bo to nie moje fotki przeciez. ja zadnych nie dodawalem. zreszta ja mam narazie 15stalowe kola.

 

ps ten co mial te 18/40 w e34 mowil ze przedtem jak mial 17/45 to tak samo sie jezdzilo i tragedii nie bylo

Edytowane przez tomaszektomaszek
e34 '94 m43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sie nei zgodzić z Tobą

1. Auto nie jeździ w Polsce. Widać to na zdjęciu nr 1

2. Jeżdzę na 17tkach i wiem ze 225 z przodu w E34 to za szeroko, na 215 prowadzi sie normalnie i tak jak napisałem takie z przodu założę.

3. Jeździłem sezon i jakoś sie nie pokrzywiły, chociaż musiałem w międzyczasie założcyć opony. Jak kupileś tani badziew to pokrzywi się nawet już podczas zakładania opon.

4. Ja nie oszczędzam. Jak kupuję częsci to lepszych firm, a nie tak jak co niekórzy byle co byle najtaniej.

 

ad1. Nie zauwazylem, jesli tak to mozna nawet spokojnie 19 wsadzic.

ad3. Mam oryginaly bmw 15" i sie pokrzywily...

ad4. Ja tez, bo skapy 2x traci jak mawiaja, wiec nie warto...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma co sie sprzeczac moje zdanie jest takie sa gusta i gusciki jeden lubi glebe drugi woli oryginal nie ma to znaczenia wazne jest jedno łączy nas to co miśki lubią najbardziej znaczy sie znaczek piękny naszych BMW czy jak kto woli bawarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma co sie sprzeczac moje zdanie jest takie sa gusta i gusciki jeden lubi glebe drugi woli oryginal nie ma to znaczenia wazne jest jedno łączy nas to co miśki lubią najbardziej znaczy sie znaczek piękny naszych BMW czy jak kto woli bawarek

 

A napisał to cżłowiek który jeździ na codzień na tych 19tkach :)

Szacunek Kamil

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3 do Johnego-jeździsz po polskich drogach,pamiętaj.Tu się nawet stalówki krzywią.I racja,że badziew pognie się szybciej ale nawet dobre firmy(BBS,Borbet itp.)sie krzywia.

Ad2 do TSA-ja jeździłem na 225 z przódu i dawałem rade ;) ale fakt,na 215 lepiej(mimo,że teraz mam 225 i takie będe miał).

 

No i zgodzę się z Roninem.

Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2 do TSA-ja jeździłem na 225 z przódu i dawałem rade ;) ale fakt,na 215 lepiej(mimo,że teraz mam 225 i takie będe miał).

 

No i zgodzę się z Roninem.

Pozdrawiam

 

Basti 225 przy przejeżdzaniu z lewego na prawy daje mi dreszcz emocji. Po prostu jedzie tam gdzie koleina prowadzi a w 215 to ja decyduję. Nie gdyby nie te fałdy na drodze byłoby pięknie...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3 do Johnego-jeździsz po polskich drogach,pamiętaj.Tu się nawet stalówki krzywią.I racja,że badziew pognie się szybciej ale nawet dobre firmy(BBS,Borbet itp.)sie krzywia.

 

Mam takie felgi jak chociazby tu:

http://allegro.pl/item292096901_bmw_e34_e_34_oryginalne_felgi_aluminiowe_15_.html#photo

wiec nie tylko badziew sie krzywi :/

 

Z pogietymi stalowymi sie jeszcze nie spotkalem, mimo ze znam przypadki podczas gdy jechali dobre pare km na samej feldze, ale to juz hardcore

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z pogietymi stalowymi sie jeszcze nie spotkalem, mimo ze znam przypadki podczas gdy jechali dobre pare km na samej feldze, ale to juz hardcore

 

Polecam przejażdżkę Twingo mojej mamy na zimówkach :) Koła tak latają że głowa mała :)

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma co sie sprzeczac moje zdanie jest takie sa gusta i gusciki jeden lubi glebe drugi woli oryginal nie ma to znaczenia wazne jest jedno łączy nas to co miśki lubią najbardziej znaczy sie znaczek piękny naszych BMW czy jak kto woli bawarek

 

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

e34 '94 m43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.