Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

postanowilem zalozyc ringi, fotka przedstawia efekt. ringi kupione od kolegi z naszego forum. Ringi CCFL w przeciwienstwie do tych z allegro za 60zl, widac je w dzien.

http://images31.fotosik.pl/100/63a28d40bab970efm.jpg

 

pozniej opisze jak zostaly zalozone..

Edytowane przez premier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podoba mi sie

tylko to "zolte swiatlo" przy xenonie moze psuc troche efekt

nie mysalles nad innymi zarowkami?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67998

tylko nie wiem czy te zarowki akurat pasuja do ringow... bo nie jestem w temacie, a sam bym chcial takie u sieibe zalozyc :)

u kogo je kupiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: zarowki z pozycji mam wyjete, swieci tylko ring. Tutaj nie mozna zmienic np zarowki zeby byla inna barwa bo swieci sie cala katoda. Co do ringow to wyglada jak oryginal tylko mam wrazenie ze lepiej to widac. Z xenonami to zalezy od gustu mi sie podoba :D

jeszcze jedna fota, oba ringi

http://images32.fotosik.pl/100/696b296f55bcfef5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem tutaj

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68179

spytaj moze jest inny kolor, kontakt ekspresowy dostaniesz wszelkie info jakie potrzebujesz.

 

same ringi doklejalem klejem termicznym /tak to sie chyba nazywa/ ja na to mowie pistolet z cieplym klejem, klej jest przezroczysty /wiec nie widac jak sie przyjzysz przez klosz/ i szybko stygnie. Jak bedziesz chcial zdjac to ten klej tez spokojnie odskoczy i nawet sladu nie bedzie. Klej polozylem tylko w dwoch miejscach i po malym punkcie, gorna czesc ringa trzyma sie na klipsy /tez uszlywnilem je tym klejem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tylko na pozycje założyłeś ringi a na drogowe nie ?

 

ja tez mam takie same ringi tylko w kolorze xenonu i musiałem je na zime rozłączyć tzn przepiąć na zwykłe postojówki bo przy minusowych temperaturach strasznie słabo świeciły przez jakieś 15-20 minut i rozjasnialy sie nie rownomiernie, ale w lecie chodzi jak marzenie . a u Ciebie jak jest z ich świeceniem w zimie ? odrazu swiecą pełną parą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelna moca swieca moze po 20s, zalozylem tylko dwa poniewaz mam xenony i musialbym kleic na lustra, pozatym taka mialem wizje ze wsadzam tylko na pozycje :)

ps. narazie mam je od kilku dni i nie wiem jak bedzie przy mocnym mrozie, narazie jest ok dzisiaj bylo -2 i dawalo rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mała szczelina i bezklejenia wchodzi tam zatrzask. Fotek nie mam, bo przy tych temperaturach przełączyłem na zwykłe W5W (zrobiłem wtyczki na szybko złączki także odłączenie i podłączenie to 1 minuta), postaram sie jutro zrobić jakieś fotki tylko pewnie 3 ringi będą świecić bo coś jeden szlak trafił u muszę wymienić, ale to pewnie jak torche cieplej się zrobi. W zimie to różnie z nimi bywa jak miałem założone na zwykłych lampach h7 to ciepło od żarówki powodowało ze zaświecały się na 100% po kilku minutach brzy ujemnych temperaturach, natomiast jak założyłem niedawno xenony i ringi do nich to już nie ma tego "ogrzewania" od h7 i bardzo rzadko zaświecą na full przy niskich temperaturach. Możliwe ze ma na to wpływ barwa ringu, żółty może zaświecać się szybciej a o kolorze ksenonu później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem fotke.

 

tak wyglądało u mnie jak nie miałem założonych ksenonów :

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.sanituning.de/sascha/e46angel3.jpg

 

jak założyłem ksenony i zmieniłem ring z większego na mniejszy (taki rozmiar jak przy ringach na długie) efekt jest o niebo lepszy ponieważ ring jest mniejszy i widać go dokładnie z daleka, nie zasłania go obudowa lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddalem swoje ringi do Brzezin, koles ma mi je wmontowac w xenony a potem mam jechac na montaz xenonow :D

 

NIE MOGE SIE DOCZEKAC takiego efektu jak u Was :D

 

Bedzie to pierwszy chyba Compact z ringami ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jeden compact jest....

 

Gdzie ? Ja poprosze fotki ? A ma ringi xenonowe i lampy z bi-xenonami ? :D hehehe a nie ma czegokolwiek co ja mam ? :P

 

:lol:

 

Ehh chyba sobie koguta zamontuje ? Jest compact z kogutem ?? ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.