Skocz do zawartości

Chce kupić E39 pomocy


Kuba1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym kupić sobie moje pierwsze Bmw serii 5 Model E39 Mam na ten cel około 20tyś ale zamierzam pojechać do Niemiec bo tam są tańsze samochody. Chce kupić samochód oszczędny i eksplatacji. Dlatego mam do was czyli posiadaczy tego pięknego samochodu parę pytań:

 

- Ile spala 520,525,525tds chodzi mi o cykl miajski,trasa i średni

 

- Jakie są ceny elementów zużywających się typu klocki,tarcze,amortyzatory itp.

 

- Co najczęściej psuje się w tych samochodach

 

- Czy opłaca zakładać się gaz do takiego samochodu

 

- Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie takiego samochodu czy

najlepiej jest dać 500zł i jechać do ASO BMW i tam mi sprawdzą

wszystko oraz czy samochód nie był bity

 

- Co możecie mi doradzić albo ostrzec przy zakupie takiego BMW

 

- Co myślicie o BMW E38 Bo tez rozważam taka opcje ale zależy mi na

wygodzie

 

Proszę o szybką odpowiedz chętnie bym porozmawiał z posiadaczem takiego samochodu mój nr gg to 4068043 czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sume 20 tys odpusc sobie na starcie e38 bedzie to raczej ze strony sprzedającego akt desperacji (auto zajechane)

 

 

e39 tu raczej nie bede sie doktoryzował ze też bedzie cieżko ale znam ludka co ma za 18 tys 300 tys i fruwa cieszy się i wcale nie ma większych problemów jak posiadacze aut za 26-30tys

 

 

ja wiem ze e34 to starsza konstrukcja z e39 ale naprawdę była by igła z wypasem absolutnym

 

co do gazu czy diesla to raczej diesel bedzie szczochrany za 20 tys

 

co do niemiec to nie ma tam tańszych aut - wejdź sobie na mobile.de i zobacz jak kształtują sie ceny e34 te za 1,5 tys € to tragedie co z autohausu o własnych siłach nie wyjeżdzają (przynajmniej stwarzają takie pozory) a zobacz te za 4 tys € - dobre auta są w cenie

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E39 za 20,000? Lepiej dobrze się zastanów. Ładne auta w Niemczech na pewno nie są tańsze niż u nas. Jeśli chcesz kupić za te pieniądze auto nie bite i w chociaż dobrym stanie to będziesz potrzebował dużo szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz e39 TDSa za 20 tysiaków to na starcie możesz szykować połowę tego na pompę wtryskową, remont głowicy do tego może jeszcze dojść turbo i wtryski, a jeszcze w e39 mamy aluminiowe zawieszenie z przodu, które do najtańszych nie należy, a po przebiegu 400-500tkm (a takie zapewne będą miały auta za 20k) może popsuć się już wszystko, lepiej kupić zadbaną e34 za zaoszczędzoną kasę zrobić to co będzie wymagało naprawy i np kupić ładne fele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz e39 TDSa za 20 tysiaków to na starcie możesz szykować połowę tego na pompę wtryskową, remont głowicy do tego może jeszcze dojść turbo i wtryski, a jeszcze w e39 mamy aluminiowe zawieszenie z przodu, które do najtańszych nie należy, a po przebiegu 400-500tkm (a takie zapewne będą miały auta za 20k) może popsuć się już wszystko, lepiej kupić zadbaną e34 za zaoszczędzoną kasę zrobić to co będzie wymagało naprawy i np kupić ładne fele

 

popieram, lepiej kupić z końca produkcji na full wypasie e34 niz kupić zajechane e39, które może sie okazac przekleństwem i skarbonką bez dna...

a juz w ogóle tds za 20 tys to sobie daruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen BMW to w ogóle bym sie nie zgodził ze są tańsze za granicą. Jak chcesz mogę ci podesłać kilka fotek z ostatniego mojego wyjazdu w poszukiwaniu 530 Za ładne autko trzeba zapłacić więcej. No ale i warto :D no i jeszcze jest jedna kwestia wydatek na auto nie kończy sie w dniu jego zakupu. Przykre ale i prawdziwe -wiem z doświadczenia :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz auta oszczędnego a za tą kwotę takiego e39 chyba nie kupisz. Władujesz jeszcze sporo kasy żeby go doprowadzić do porządku i będziesz promował stwiedzenie o BMW-Będziesz Miał Wydatki.

Ja bym kupił jakieś TDI lub dozbierał kasę na coś wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei szukam e39 520i 2.2l po lifcie do 42 tysiaków czy coś dobrego w roczniku 2001 2002 dostane bo na 2003 nie licze. z tego co oglądałęm mozna znalezc zaledwie kilka sztuk na allego/otomoto nadajacych sie do kupna.

czy za ta cene mozna dostac coś dobrego co nie bedzie skarbonka

co powiecie na np:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3773629

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3523146

http://moto.allegro.pl/item269562059_okazja_bmw_e39_170km_czarny_pelne_wyposazenie.html

ostatnia szczególnie fajna mi sie wydaje :D ale automat wiec odpada

druga widziałem na forum ale czytajac niektóre posty autora o zamulajacym silniku zawieszeniu sprzegegle itd zaczelo sie odechciewać chociaż czasami lepiej kupić samochod o ktorego wadach sie wie niz walić w ciemno...

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że to nie UK, za 2000 funtów, można kupic e 39 523 około 160-200 tys, przebiegu z 1998 roku-serwisowane--nic tylko kupic rozbita za grosze i przełozyc ,przód [układ kierowniczy]--podobno e39 ma juz gotowe grodzie ,nie trzeba wycinac-na stówę nie wiem ale słyszałem-pzdr ---- :arrow: :arrow: :arrow: na czwartej stronie jest temat, ceny w GB + jeszcze cos ciekawszego-popatrzcie na to?!
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tylko prowadzić aż z gb hmm no jak dla mnie super bo angielski znam biegle w przeciwienstwie do niemieckiego no ale jednak daleko jak cholera pozatym przyprowadzić to trzeba by było na kołach a później przekładka szukać dobrego warsztatu który by to zrobił solidnie.

dodatkowo bał bym sie o kłopoty z elektroniką normalnie potrafia wystapić a co dopiero np po przekłądce. jestem elektronikiem i wiem jakie potrafią być cyrki bo już nie raz sie w takich furach grzebałem a przy swoim nie chciał bym siedzieć z miernikiem i lutownicą

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanawiacie się że taka przekładka niesie za sobą już wieczne skrzypienie, "świerszcze" itp.

 

ja bym takiego nie chciał

 

 

 

U mnie pod tunelem środkowym leci kabel od wzmacniacza chyba "czincz" i już polak grzebał bo "gra" mi na nierównościach (tylko to!) - musze to poprawić ale niestety jak będzie ciepło (auto mam pod chmurą) a robota na "zmarzniętych" plastikach kończy sie połamaniem to kołka jakiegos albo zaczepu:)

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątków o spalaniu BMW są dzięsiątki więc poszykaj. Spalanie zależy od tak wielu czynników, że jest praktycznie sprawą indywidulaną. Spalanie w BMW wiele nie odbiego od tego wykazywanego w danych fabrycznych więc radzę zajrzeć. 528 potrafi spalić od 7,3 l do prawie 18, a jak ktoś się uprze to i do 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tą. Mój kuzyn mieszka niedaleko więc może na nią rzucić okiem i jak ktoś chce mogę dać odpowiedź. Byłem tam i mają fajne fury bez kombinowania. Ostatnio mielli piękną 530 D w M ale moment poszła.

 

http://www.mobile.de/SIDkX9RzJq5Vy5L9azN7aChfQ-t-vaNexlCpHpIsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11NhomepageSearchJ1195405353A1A1F511208NhomepageSearchD5000B-4O-t-vpL~BmPA1B20z-t-vQuVb_X_Y_x_yaIsO~BSRA6CEGNJinHomepageA0A0A0A0F511208A2/cgi-bin/da.pl?bereich=all&language=de&sr_qual=EGN&id=11111111287679358

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tą. Mój kuzyn mieszka niedaleko więc może na nią rzucić okiem i jak ktoś chce mogę dać odpowiedź. Byłem tam i mają fajne fury bez kombinowania. Ostatnio mielli piękną 530 D w M ale moment poszła.

 

http://www.mobile.de/SIDkX9RzJq5Vy5L9azN7aChfQ-t-vaNexlCpHpIsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11NhomepageSearchJ1195405353A1A1F511208NhomepageSearchD5000B-4O-t-vpL~BmPA1B20z-t-vQuVb_X_Y_x_yaIsO~BSRA6CEGNJinHomepageA0A0A0A0F511208A2/cgi-bin/da.pl?bereich=all&language=de&sr_qual=EGN&id=11111111287679358

 

Sorki ze pisze post pod posztem ale chyba juz sprzedana bo nic mi się nie wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tą. Mój kuzyn mieszka niedaleko więc może na nią rzucić okiem i jak ktoś chce mogę dać odpowiedź. Byłem tam i mają fajne fury bez kombinowania. Ostatnio mielli piękną 530 D w M ale moment poszła.

 

http://www.mobile.de/SIDkX9RzJq5Vy5(...)11287679358

 

 

 

czy tak trudno zrobić TAK

zamiast wstawiać taki długi link i utrudniać czytanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.