Skocz do zawartości

jak otworzyć bagażnik jeżeli nie ma prądu w aucie ????????


sebor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam bardzo wazne pytanie

 

dzisiaj auto stało pod domem jakieś 5 godzin (normalnie w garazu) i tak przychodze do auta chce odpalić cos pstryka jak przekrecam kluczyk domyśliłem sie ze słaby akumulator, pożyczyłem inny włożyłem i dopalił :), teraz tak co może być przyczyną ?? wczoraj wymieniałem świecie ???? moze to mieć jakiś wpływ na to ze rozładowało mi akumulator ?? nastepna rzecz jaka moze byc przyczyną to ze jadąc dzisiaj w góry ok 80 km w jedna strone kolega siedzący z tyłu chciał właczyc lampke na tylnym słupku tą do czytania i wcisnąl na siłe włacznik i jechalem z włączoną do domu, potem postukałem kluczykiem w ten włacznik wcisniety do srodka i zgasło, moze tam byc jakies zwarcie ???

 

i teraz najważniejsze przyjechalem do garazu wstawiłem auto wyciagnalem akumulator podlaczylem do prostownika i ZAMKNAłEM BAGAZNIK :mad2: , mam domykany elektrycznie i nie moge go otworzyc wciskam guzik i nic krece kluczykiem i tez nic masakra pomóżcie prosze

 

aha dodam ze oprócz bagaznika reszta auta jest otwarta tzn drzwi i nawet szyberdach, jadac do garazu troche go uchyliłem i nie wiem jakim cudem nie chcial sie zamknąć

 

pozdrawiam

........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam bardzo wazne pytanie

 

dzisiaj auto stało pod domem jakieś 5 godzin (normalnie w garazu) i tak przychodze do auta chce odpalić cos pstryka jak przekrecam kluczyk domyśliłem sie ze słaby akumulator, pożyczyłem inny włożyłem i dopalił :), teraz tak co może być przyczyną ?? wczoraj wymieniałem świecie ???? moze to mieć jakiś wpływ na to ze rozładowało mi akumulator ?? nastepna rzecz jaka moze byc przyczyną to ze jadąc dzisiaj w góry ok 80 km w jedna strone kolega siedzący z tyłu chciał właczyc lampke na tylnym słupku tą do czytania i wcisnąl na siłe włacznik i jechalem z włączoną do domu, potem postukałem kluczykiem w ten włacznik wcisniety do srodka i zgasło, moze tam byc jakies zwarcie ???

 

i teraz najważniejsze przyjechalem do garazu wstawiłem auto wyciagnalem akumulator podlaczylem do prostownika i ZAMKNAłEM BAGAZNIK :mad2: , mam domykany elektrycznie i nie moge go otworzyc wciskam guzik i nic krece kluczykiem i tez nic masakra pomóżcie prosze

 

aha dodam ze oprócz bagaznika reszta auta jest otwarta tzn drzwi i nawet szyberdach, jadac do garazu troche go uchyliłem i nie wiem jakim cudem nie chcial sie zamknąć

 

pozdrawiam

 

Też miałem problemy z otwarciem bagażnika bez aku.

Pierwszy sposób to wkładasz kluczyk do zamka bagażnika, przekręcasz w lewo do oporu i potem z wyczuciem dalej w lewo. Bagażnik sie otworzy. Dośc cięzko u mnie to działało bo pewnie pierwszy raz otwierany był bagażnik z kluczyka mechanicznie. Wiec się nie wystrasz że trzeba do tego większej siły.

Drugi sposób to podłączenie zewnetrznego zasilania do komory silnika, masa do karoserii a + do bieguna + za kwadratową plastikową klapką na silniku. Naciskasz bagażnik na kluczyku i BINGO;-)

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece nic nie maja do tego

jezeli nie masz zylki elektryka w sobie to spiepszona elektryka to jedna z gorszych rzeczy jaka moze spotkac bmw.

rozbierz lampke w srodku , wlacz ja, podlacz do niej akumulator (nie zrob zwarcia bo bedzie trudniej) i otworz centralnym bagaznik

 

 

ten sposób..bardziej słuzy do otwierania samochodu z zamka centralnego.. wtedy do bagaznika dajesz na lampke prad...

jesli zas masz samochód otwarty a tylko bagaznik nie... to zdecydowanie latwiej i BEZPIECZNIEJ jest dac prad do komory silnika - minus na mase a plus na biegun plusowy pod zaslepka plastikowa ( z + na wierzchu)

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.