Skocz do zawartości

Poblem z zakupem e46 320d


decard86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dwóch miesięcy poszukuje auta i juz zaczyna to mnie przerastac.

 

Chce kupic auto do 35 000zł koniecznie z silnikiem 2.0d 136 KM, naogladalem sie juz tego troche i zadne mi nie podchodzilo... a gdy juz bylo super okazalo sie ze tyl jej troche uciekal...

 

Jesli ktos z Was ma cos ciekawego do zaoferowania - czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam :lol:

Też od około 2 m-cy szukam 320d Touring po lifcie, 150KM i nie jest lekko...

Znalazłem jedną z sąsiedniego miasta - okazało się, że to 2001r przerobiony na "po-lifcie" z silnikiem 136KM :?

Ta podobno sprzedana, choć umówiony byłem, że pierwszy będę ją oglądał:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3652364

 

Pocieszam się, że mam czas do wiosny :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz to ...http://www.auto.bydgoszcz.pl/index.php?action=1&komisFiltr=2&markafiltr=5&PHPSESSID=a3e51d2e27e1477188055cd90706dcf9&page=2..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ja juz na allegro.

 

przyciemniane szyby, jakies audio.. ona raczej nie miala w miare lekkiego zycia....

 

szukam czegos co nie bylo "ulepszane" po wyjsci z fabryki, chce sam ja ulepszac w miare mozliwosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 misieące temu byłem w Niemczech konkretnie w Monachium. Zjechałem całe miasto i chyba wszystkie komisy oraz inne w niedalekich miejscowościach. Tych samochodów jest tam pełno. Dosłownie zalały ulice i większość to właśnie 2 diesel. Może zrób sobie wycieczkę krajoznawczą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 misieące temu byłem w Niemczech konkretnie w Monachium. Zjechałem całe miasto i chyba wszystkie komisy oraz inne w niedalekich miejscowościach. Tych samochodów jest tam pełno. Dosłownie zalały ulice i większość to właśnie 2 diesel. Może zrób sobie wycieczkę krajoznawczą ?

 

A jest problem z zakupem 320d 2002r od prywatnej, godnej zaufania osoby? Widziałeś takie auta, czy mówisz tylko o komisach?

Szukam 320d Touring 150KM z dobrym wyposażeniem i przebiegiem do 150tyś km, oczywiście oryginalnym. Warto jechać w ciemno?

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Jestem nowy na tym forum, okolo 4 tyg temu kupilem BMW E46 Touring. Szukanie auta zajelo sporo czasu (od czerwca) ale w koncu udalo sie. Niestety dysponujac nawet spora iloscia gotowki ciezko jest znalesc fajne auto w dobrym stanie nie prostowane bez cofanego licznika. Jednym z aut jakie ogladalem bylo BMW E46 touring pod krakowem. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3383455

widzialem ten samochod siedzailem w nim wyglada jakby swiezo wyjechal z salonu skory w srodku w pieknym stanie zadnych otarc rys itd. Ostatecznie kupilem inny samochod w Warszawie ale jezeli szukacie czegos takiego to moze warto podjechac i ogladnac ten samochod bo auto naprawde godne uwagi. (od wlasciciela do ASO BMW M-CARS jest okolo 5 km wiec ze spawdzeniem nie bedzie problemow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... kolego :nienie:

jak kupujecie auta po komisach tak jak w Nurnbergi to powodzenia

tam auta kupuje się jak świnie

jak już wieśc auto z niemiec to tylko na pełnym servisie BMW, od pewnych ludzi

auta na mobile.de lub autoscout24.de to w wiekszosci padliny

wiem co mowie bo duzo jeżdze po niemczech i duzo samochodów widziałem

i wiekszosc to scierwa a nie auta

Edytowane przez cn_igi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jaki problem wy macie??

 

Primo - przeglądam Allegro i inne polskie serwisy; nigdy sam nie sprowadzałem auta. A tu w 95% są auta sprowadzane, z najprawdopodobniej kręconymi licznikami.

Secundo - za ładne 320dT 2002r w górę na mobile.de trzeba dać min. 10k Euro + opłaty :roll:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jaki problem wy macie??

 

Primo - przeglądam Allegro i inne polskie serwisy; nigdy sam nie sprowadzałem auta. A tu w 95% są auta sprowadzane, z najprawdopodobniej kręconymi licznikami.

Secundo - za ładne 320dT 2002r w górę na mobile.de trzeba dać min. 10k Euro + opłaty :roll:

Nie wiem jakie oplaty sa w Polsce.

Jak mam zamuwione autko to studiuje internet i pare telefonow i gotowe.

Jak do tej pory nie trafilem szrota i kreconego .

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Panowie jak to jest-każdy zaczyna szukać samochodu w Polsce- poszukiwania trwają zazwyczaj długo, robimy wiele kilometrów za naszym nowym maleństwem i jak już nasz układ nerwowy zacznie nam wysiadać (ponieważ Pan z ogłoszenia nie powiedział nam wszystkiego na temat samochodu-a przecież cena była atrakcyjna!), to wtedy dopiero zaczynamy rozumować na czym polega handel samochodami w Polsce!!! Ja też długo szukałem auta w Polsce i dopiero po porównaniu cen samochodów u nas ,a u niemców doszedłem do wniosku że handlarz jakoś musi na sprowadzonym samochodzie zarobić! No też wiec zarabia-kupuje auto powypadkowe,lub z dużym przebiegiem(bo tylko takie auta są u niemców atrakcyjne cenowo), a później je ładnie szykuje i próbuje sprzedać nam- potencjalnym klientom!!! Panowie za ideał trzeba niestey zapłacić i jak szukać ładnego auta to tylko na za granicą(u niemca)!!! Ale podstawa to jechać osobiście szukać, lub z kimś kto nam pomoże w przywiezieniu samochodu do polski!!!
BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje BMW szukałem ok 3 miechów, krajowe pierwszy właściciel mały przebieg cena była zaporowa ale dużo utargowałem. uważam że i u nas można trafić ciekawą furę tylko trzeba szukać. fakt że pierwsi właściciele zawsze chcą więcej ale trzeba się targować ,jak chce sprzedać to musi opuścić :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem moje betke za 11.5k euro 320d 2004r sedan miala do wymiany tylna lampe poniewaz w jednym miejscu byla peknieta i klape miala porysowana, sam po nia bylem i sam nia przyjechalem...fakt faktem ze dlugo sam szukalem na mobile.de i allegro oraz po wielu komisach lecz nic interesujacego nie znalazlem...a ta znalazlem dzieki koledze ktory ma warsztat pod Mannheim i zajmuje sie skupowaniem aut od ubezpieczalni...

ma przejechane 101tys, wyposazenie standardowe jak na bmw bez skory navi reszta wszystko jest... mysle ze wraz z oplatami,przegladem,naprawa,wymienieniem filtrow i oleju, wyjdzie mnie okolo 46-48tys plus minus...mysle ze nie przeplacilem a przynajmniej wiem co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 misieące temu byłem w Niemczech konkretnie w Monachium. Zjechałem całe miasto i chyba wszystkie komisy oraz inne w niedalekich miejscowościach. Tych samochodów jest tam pełno. Dosłownie zalały ulice i większość to właśnie 2 diesel. Może zrób sobie wycieczkę krajoznawczą ?

 

A jest problem z zakupem 320d 2002r od prywatnej, godnej zaufania osoby? Widziałeś takie auta, czy mówisz tylko o komisach?

Szukam 320d Touring 150KM z dobrym wyposażeniem i przebiegiem do 150tyś km, oczywiście oryginalnym. Warto jechać w ciemno?

 

Jak chcesz kupić 2002 z przebiegiem 150tkm w niemczech -to chyba nie realne.

My Definition is High Definition


Moje:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=161053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja co na zdjeciu kupilem z DE zalatwial mi ja kuzyn co chandluje tam samoch. byla lekko uszkodzona przyjechala na kolach /maska do wymiany prawe lusterko,tylnia lampa,bok lewy do lekkich poprawek bez kitu/ 2000r automat,kiera wielofuk.podgrzewane siedzenia i troche innych pierdolow tak ze gola nie jest,160KM cip robiony w firmie co widac ,przejechane miala 133tys.km Pisze o tym bo wyszla na gotowo niecale 30tys.zl./razem z ubespieczeniem/chyba niedrogo.. :?: ..Jak bede sprzedawal to mam zdjecia jak byla uszkodzona...... :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burner- niestety nie jestem wielkim specem od handlu autami, ale tak sie akurat składa że przez ostatnie trzy lata z różnych powodów zmieniłem 5 samochodów (z tego 4 BM-ki) i za każdym razem dostawałem bólu głowy :mad2: przez to co ogłądałem w Polsce!!! Pewnie że można trafić ładne auto w Polsce, no ale to jest dla kogoś kto ma czas i mocne nerwy!!! A co do auta z otomoto- była to cena atrakcyjna, ale samochód był jednak po małej kolizji, a co do przebiegu to troche za mało zdjęć wnętrza by coś ocenić! Poniżej link do auta z niemiec w podobnej cenie-mysle ze dość ciekawy:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=llch1tczytnp

Niestety za ładny model po liftingu trzeba mieć przynajmniej 10tyś euro- więc czemu Burner nie chcesz modelu przed liftingiem? Są one tańsze i jest większa szansa na znaleźenie samochodu w ładnym stanie???

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Secundo - za ładne 320dT 2002r w górę na mobile.de trzeba dać min. 10k Euro + opłaty :roll:

 

No to teraz pomyśl troche, policz i zastanów się skąd się biorą wszystke te 'okazje i igły' w PL w lepszych cenach z takich samych roczników w dodatku w komisach które jak takie nastawione są na zysk. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.