Skocz do zawartości

strumienica zamiast katalizatora.....w bmw 520 e39


Robert bmw 520 gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

wiem jak działa ale nie rozumie za bardzo rozumiem ,, Robert bmw 520 gdynia

 

nie zakladaj strumiennicy, spierdzielisz silnik... mam nadzieje ze wiesz na jakiej zasadzie dziala strumiennica.....''?????? :doh:

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos zniknie na pewno , nie musisz kupowac strumienicy , wystarczy wstawic rurke do kata albo zamiast niego i po kłopocie , miałem to samo i mysle ze lepiej zostawic kata z rurka w srodku

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tomekpez ))))chyba mnie nie zrozumiales do konca.nie mam juz kata w aucie,tylko rurke zamiast niego)))jezdze tak od roku i wydaje mi sie ze cos glosniej chodzi silnik lub wydech)jakis metaliczny dzwiek i pytam sie co teraz?mechanik stwierdzil ze to raczej nie sa szklanki.i jedne silniki reaguja na wycuecie kata dobrze a inne nie....i jestem w kropce co teraz?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strumiennica spiralowa dziala na tej zasadzie ze pomga silnikowi odprowadzic spaliny, a zeby szybciej i wiecej odprowadzic spalin to musza one sie tam skads wziasc wiec zaklada sie dolot powietrza(sportowy) zeby mogl zassac wiecej powietrza.....

zalozenie strumiennicy bez dolotu powoduje to pierdzielenia sie zaworow wylotowych po czasie, dotego strumiennica mui byc zamontowana w odpowiednim miejscu, jezeli bedzie zamontowana za blisko kolektora to szybciej siada zawory a jak za daleko to nic nie bedzie dawac i szkoda kasy i zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.