Skocz do zawartości

BMW e32 750 il pare pytanek


daniel_daniel

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce sobie kupic BMW e32 750 il z 1990 i mam pare pytanek :

1-Jest to silnik v12 5litrow 300km czyli prosze o opinie uzytkownikow tego wozu ile pali bezyny w trasie i na miesce???

2-Automatyczna skrzynia biegow da sie na niej palic gume???

3-750il?? jakie to jest wyposazenie i czym sie rozni od 750i???

4-Jest to troszeczke stary wozik bedzie sie czesto psul i co najczescie sie psuje???

5-Slyszalem ze ta v12 w bmw co chwile sie cos chrzani i wogule jest do bani ale mi sie cos wierzyc w to nie chce . Jakie jest wasze zdanie ???

Dzieki bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pytasz sie o to ile pali to powiem ci tyle ile wlejesz a co do palenia gumy kazdym mozna tylko po co jak chcesz palic gume to kup se golfa a pozatym jak sie pytasz o takie rzeczy to raczej cie nie stac na takie auto i kup sobie cos mniejszego

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chce sobie kupic BMW e32 750 il z 1990 i mam pare pytanek :

Też witam...

 

1-Jest to silnik v12 5litrow 300km czyli prosze o opinie uzytkownikow tego wozu ile pali bezyny w trasie i na miesce???

Nie jestem użytkownikiem ale w takim aucie już koszty raczej nie mają znaczenia.Jazda za to jest boska tym autem.

 

2-Automatyczna skrzynia biegow da sie na niej palic gume???

Jak wcześniej koledzy napisali-to nie jest auto do palenia gumy-chcesz,żeby potem przy sprzedaży wylądowała w dziale "śmieszne opisy na sprzedaż wystawionych BMek"jako zajeżdzona?Nawet nie o to chodzi,to auto jest do jazdy z klasą,do niego trzeba mieć szacunek.

 

3-750il?? jakie to jest wyposazenie i czym sie rozni od 750i???

iL-Long-wersja przedłużana,z reguły ma lepsze wyposażenie aczkolwiek wyjątki.

 

4-Jest to troszeczke stary wozik bedzie sie czesto psul i co najczescie sie psuje???

Nie wiem...

 

5-Slyszalem ze ta v12 w bmw co chwile sie cos chrzani i wogule jest do bani ale mi sie cos wierzyc w to nie chce . Jakie jest wasze zdanie ???

Dla mnie jest to bardzo fajne auto,komfortowe i prestiżowe(jeśli będzie dobrze utrzymane),napewno swoje wady ma,jednak często potwierdza się zasada: jak dbasz-tak masz...

 

Dzieki bardzo za pomoc

Jeśli pomogłem-nie ma za co ;) .

Pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam owy woz , jestem rozczarowany tym autem , 300KM chyba spi mocno bo nie idzie ich wzbudzic :norty: , spalanie w granicach 25l, trasa 16, o paleniu nawet nie mysl, wiem cos o tym , jezeli chcesz wymienic skryznie zapraszam do warszatu gdzie wlewaja olej zamiast do skrzyni to do silnika :jawdrop:
fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.