Skocz do zawartości

Uciszacz klekotu popychaczy Liqui Moly do M40


pawel_e30

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę na oleju LM z jakimś cudownym uszlachetniaczem i jesszce jakies dodatki a to do gazu a to to śmo, i powiem że ...cichutko(m42) nawet sienie odezwie..jak zpuściłem stary, zalałem nowy, odpaliłem było kle kle przez 3 sec. i cisza...

Poza tym olej już smiga u mnie ponad 2000 km i szczerze...prawie zero zmiany w odcieniu (kolor) oleju.. albo taki czyściutki silnik mam..a na tym oleju łatwo rozpoznać bo olej ten nie jest przezroczysty tylko koloru szarego( inie żaden brudny przepalony czy coś :nienie: )

 

zapomniałbym dodać...tyle że u mnie nie było klekotu ...taki delikatny jak olej sie zużył.. poszukaj, opisywałem troche klekot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalem.............ale czy byly zmiany....juz nie pamietam bo sie przyzwyczailem do pracy silnika i juz nie wiem w sumie .....skutek raczej mizerny.To sa uszkodzenia mechanicznych elementow wiec olej ( cudo) nie pomoze na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klekotu to mogę polecić ci gościa z Aleksandrowa Łódzkiego. Byłem u niego w zeszłą sobotę bo mnie mój bocian już dobijał - totalnie jak diesel.

Zapłaciłem 150zł. z wymianą dwóch dźwigienek. Teraz autko chodzi dużo ciszej no i wkręca się do odcinki . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co on ci tam takiego wyczarował?? przecież tego sie nie da tak od tak uciszyć albo wymiana albo nic..chyba że miałeś tyci tyci klekot bo to raczej bardziej prawdopodobne ale co on ci zrobił za 150zł....to nie wiem...waty napchał??? :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlalem ten preparat ,jak mi klekotal.Nic nie pomoglo.

Ten preparat ,co najwyzej moze zlikwidowac cykanie popychaczy.

pozdrawiam

Wreszcie. I dokładnie o to mi chodzi. Nie chodzi mi o uciszenie 3 sekundowego porannego KLE KLE KLE, tylko poźniejszego CYK CYK CYK. Więc pomaga :D Sprawdzę go :) Choć kziążka "Sam naprawiam" ostrzega:

 

http://img408.imageshack.us/img408/3096/schowek01ww8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Pawełku, lej to ustrojstwo i opisz wrażenia.

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co on ci tam takiego wyczarował?? przecież tego sie nie da tak od tak uciszyć albo wymiana albo nic..chyba że miałeś tyci tyci klekot bo to raczej bardziej prawdopodobne ale co on ci zrobił za 150zł....to nie wiem...waty napchał??? :twisted2:

 

Nie znam się za bardzo na mechanice ale z tego co widziałem to gościu pomierzył wałek i dźwigienki (te bardziej wytarte wymienił na używki z M43) potem powkładał jakieś blaszki. Różnica jest niesamowita. Moja beta nawet na ciepłym klekotała jaki diesel, aż wstyd było jeździć. Był kiedyś post na forum w sprawie tego gościa. Patent ma prosty i daje 6 miesięcy gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wymiana całego rozrządu poskutkowała uciszeniem :duh:

W sensie paska i rolek? :lol:

cały kpl łącznie z wałkiem, bo już inaczej się nie dało...

ale nie zaszkodzi zalać, bo moze jeszcze da się ten rozrząd ratować takimi polepszaczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.