Skocz do zawartości

Powoli się rozglądam...


Trociniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Temat jest prosty, do wydania bedzie około 30tys zł, e46 w dieslu, sedna lub kombi, pytanie czy za tą kasę znajdę coś sensownego, priotytet dla mnie to bezwypadkowość.

Takze pytanie czy bedzie w czym wybrac, czy to co widze na necie bedzie wszystko po dzwonie ?

 

pozdr,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
O roczniku 2000 bezwypadkowym za te pieniądze zapomnij, takich aut po prostu nie ma w takich cenach za granicą. Właściwie to ciężko znaleź w ogóle kilkuletnie auto bezwypadkowe, a jak są sztuki z minimalną ilością zastrzeżeń to w cenach dużo ponad rynkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szkoda że głównym celem będzie szukanie auta bezwypadkowego a nie z dobrym serduchem. Dozbieraj jeszcze z 10 tys i można czegoś szukać

 

To jest logiczne podejście, padline poskładaną tylko na handel to znajdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wszystkim tak: Pierdolicie Hipolicie!!! Za 30 tyś złotych 2000 od Helmuta wyrwiesz ale.... jak nie jeździsz tam co tydzień albo nie masz PRZYJACIELA co wozi takie wózki to zapomnij! Zalezy wszystko od tego na ile dasz sie skroic handlażowi!!
Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dawali 46tyś zł - nie sprzedałem chociaż miałem co dołożyć i kupić np E60 z pierwszych lat ale po co ?? jestem ze swojej zadowolony a drugie tyle dokładki do innego modelu to troche duzo - ja szukałem i w niemczech model po lifcie - cena powalała , taniej mnie wyszedł w PL - salonowy i bezkolizyjny egzemplarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widze ze 30 kawałków to zdecydowanie dolny próg, tak sadziłem.

 

 

A propos bezwypadkowości i zdrowego serducha... kupując auto zawsze przedłoże to by był cały nad przebiegiem itd, bylo juz w zyciu troche autek... i tak mnie doswiadczenie nauczyło. Także jesli 30tys to mało, to bede szperał na lato za czyms.

 

 

Piszecie o roczniku 2000...mam rozumiec ze diesle 98-99 miały coś popaćkane, ze nie warto brać ich pod uwagę ?

 

pozdr,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym miesiącu sciągaliśmy takie auto z kolegą, 320d 2000r, i muszę powiedzieć, że od 7500 euro można już coś wyrwać, oczywiście im większy wypas cena idzie w górę (czytaj 7500-wypas zerowy). Czyli za 30.000 można już coś znaleźć + wszystkie opłaty i zwiezienie auta. Osobiście uważam, że większym problemem niż auto nie bite, jest znalezienie diesla z małym udokumentowanym przebiegiem, Niemcy nie prędko wyzbywają sie diesla, i polecam szukać ogłoszeń prywatnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, niedawno ogladalem pare sztuk sprowadzonych E46 320d z rocznikow 1999-2000, faktycznie, byly ponizej 30 tys PLN, ale zaden nie mial oryginalnego przebiegu. Tzn na licznikach byly przebiegi rzedu 160-180 tys km, naprawde okazywalo sie, ze maja ponad 270-300 tys km.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewne z tymi przebiegami w okolicach 300tyś km ale jak serwisowane i bezkolizyjne to nie jest kosmos taki przebieg - moja,kupiona u Smorawińskiego i tam serwisowana ma teraz 260tyś km a jest z czerwca 2002r - eksploatacja jak narazie bezproblemowa, jedynie co to litr oleju doleje na 15tyś km ale też wolno nie jeżdżę więc to chyba norma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn na licznikach byly przebiegi rzedu 160-180 tys km, naprawde okazywalo sie, ze maja ponad 270-300 tys km.

 

Zapytam z ciekawości - sprawdzałeś zużycie elementów i po tym orientacyjnie ustalałeś realny przebieg, czy może zczytywałeś zapis z kluczyków? A może jeszcze inny sposób?

 

Pzdr, Konrad.

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem wszystkim tak: [bAD] Hipolicie!!! Za 30 tyś złotych 2000 od Helmuta wyrwiesz ale.... jak nie jeździsz tam co tydzień albo nie masz PRZYJACIELA co wozi takie wózki to zapomnij! Zalezy wszystko od tego na ile dasz sie skroic handlażowi!!

 

Do mnie pijesz? :duh: Człowieku, ja dwa miesiące szukałem auta BEZWYPADKOWEGO do 50kzł z rocznków 2000-2001, a ty brzęczysz o 30kzł z przywiezienim i kosztami. :lol: Ale tak, tak, w niemcowie to same debile mieszkają co polaczkom dobre auta oddają za półdarmo. :duh:

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pamietac ze jest wypadek i wypadek , lekkie otarcie i caly bok malowany , lub dzwon centralny w slup betonowy pomerdane podluznice

pierwszym nie ma co sie przejmowac

 

dokładnie , ten też jest bezwypadkowy :mrgreen:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3029543

 

niezrozumielismy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega przywiózł jakieś 2 tygodnie temu E46 320d rocznik 2000, przebieg poniżej 200tys, przywiózł jako całe. Auto jest zarejestrowane w PL (cały czas nim jeździ) i cena to 34 tys. Jeśli się dobrze poszuka to można coś kupić w niezłej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega przywiózł jakieś 2 tygodnie temu E46 320d rocznik 2000, przebieg poniżej 200tys, przywiózł jako całe. Auto jest zarejestrowane w PL (cały czas nim jeździ) i cena to 34 tys. Jeśli się dobrze poszuka to można coś kupić w niezłej cenie.

 

czasami tak bywa , ja kupiłem Mastera 2 letniego za 7600 Euro netto w marcu, technicznie ok tylko lekkie otarcia blachy - u nas za takiego musiał bym dać ponad 50tyś netto - autko od pierwszego i 150tyś km co jeszcze , ogłoszenie było tylko 10 minut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, bede sie rozglądał, moze coś ciekawego sie znajdzie, nie ma piekarni także jest ok.

 

Jak ma sie pojecię "pustak" w e46...klime i elektryke chyba wszystkie mają ?

 

Powiedzcie mi, jak sprawdzaja sie te silniki 136hp, jakie sa podstawowe bolączki e46, jak tam wyglada zawieszenie i czy podpięcie pod kompa przy jakims wartym uwagi modelu to duzy problem ? Chodzi mi o sprawdzenie błędów itd...potwierdzenie przebiegu.

 

pozdr,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem przegląd techniczny diagnosta mi powiedział że mam autentyczny przebieg - nie wiem skąd to wiedział ale to normalne u mnie było , dodał jeszcze że większość ma w okolicach 200tyś na blacie a w rzeczywistości między 300 a 400tyś km , skąś to musi wiedzieć , może z kluczyka ?? może lepiej dosbierać i szukać wersji 3.0d ?? nawet o rok starszej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.