Skocz do zawartości

Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało?


jtd

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj w moim E36 zauwazylem niepokojace zjawisko, mianowicie po odpaleniu bardzo szarpie silnikiem, az sie caly samochod trzesie. Jak dodam troche gazu to przestaje, ale tylko jak dodaje gazu, bez gazu znow trzesie. Co sie moglo stac? Co bede musial prawdopodobnie wymienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka silnika?

Łapa silnika?

 

Wpadłem kiedyś w dołek, kałuża, machnęło tak autkiem, ze łapa mocująca pękła (okazało sie potem, ze była już kiedyś spawana). Kupiłem nową za ~90zł i problem ustał.

Ale pomimo, ze jak dodam gazu to przestaje szarpac, to moze byc to nadal poduszka lub łapa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, kiedy byla peknieta ta łapa szarpanie ustawało tylko w momencie, kiedy dodawałem gazu lub przyspieszalem, silnik wtedy 'przechylał' sie na bok (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi, podczas dodawania gazu silnik nie lezy sobie rowniotko, tylko troche pracuje na boki) i wszystko sie stabilizowalo.

 

Wjedz na kanal i popatrz - jezeli to łapa to bedziesz spokojnie widzial bez rozbierania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, kiedy byla peknieta ta łapa szarpanie ustawało tylko w momencie, kiedy dodawałem gazu lub przyspieszalem, silnik wtedy 'przechylał' sie na bok (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi, podczas dodawania gazu silnik nie lezy sobie rowniotko, tylko troche pracuje na boki) i wszystko sie stabilizowalo.

 

Wjedz na kanal i popatrz - jezeli to łapa to bedziesz spokojnie widzial bez rozbierania czegokolwiek.

Ale mi po rozgrzaniu silnika (5 minut) szarpanie mija..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.