Skocz do zawartości

36 cupe jaki silnik


budzik

Rekomendowane odpowiedzi

IS-y byly produkowane do 1999r

jego motor to 1895ccm

Autko dobre ...to taki kompromis dla 320i , niestety w przeciwienstwie do 320i ma 4cylindry

czy autko dobre na pierwsze , zapewne tak ale ja zdecydowanie szukal bym mocniejszego bo jednak do mocy przyzwyczajasz sie bardzo bardzo szybko chyba ze zalezy ci na przyzwoitych osiagach i stosunkowo malym spalaniu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez polowałem na taki silnik,pojechałem zobaczyć pierwsze autko, miała problemy z odpalaniem. Druga z tym samym silnikiem, była tak dojechana że silnik do remontu.w tym dniu nie trafiłem.Została jeszcze jedna bejca z tych które sobie upatrzyłem tylko że z silnikiem 2.5 , z początku przestraszyłem sie pojemności , spalanie itp. Ale po przejechaniu się i sprawdzeniu czy w miarę wszystko gra , zdecydowałem się na motor 2.5. Jestem bardzo zadowolony, nie pali tak jak mnie straszyli. Jak będę zmieniał auto to będzie też bmw ale już z silnikiem 2.8l . Ale to i tak Twój wybór. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam !!!

 

Tak jak pisze Bullet mocy nigdy za wiele , ja mam osobiście 320i i moją

następnyą Bmką jak już to będzie minimum 2.5 a najlepiej 2.8 . Róznice w spalaniu nie są tak straszne ale masz przynajmniej przyjemność z mocy. Co do 318is to jest dobry silnik ale fakt że trudno trafić nie dobity bo sam chciałem tez taki kupić a skończyło się na 320i z czego też jestem bardzo zadowolony.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno latwiej znalezc 2.0 w dobrym stanie niz ISa ... ja mam 1.8 i juz malo :P trzeba cos 2.8 kombinowac :twisted: szukaj cos powyzej 2.0 to bedziesz zadowolony ale i tak to z poczatku bo jednak... zawsze jest malo :cool2:

 

POZDRAWIAM!!

 

Niektorzy mowia ze Is objezdza 2.0 ale to, to ja nie wiem :mad2:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: w 318is coupe były dwa motory - do 1996 roku M42 (1796cm, 140KM i 175Nm) i od 1996 roku M44 (1895cm, 140KM i 185Nm). Jeśli twoim priorytetem są osiągi i brzmienie silnika to tylko rzędowa szóstka. Jeśli patrzysz też na koszty eksploatacji, warto pomyśleć o is-ie, byleby nie był zajechany. Jako posiadacz takiego auta mogę powiedzieć, że silnik ten jest po prostu rozsądnym kompromisem między osiągami a kosztami. Mnie to akurat odpowiada i jestem zadowolony.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza byla e30 318 coupeja .. teraz mam e36is ;D i jestem zadowolony jak na 15 letnie auto ze 140 km dobrze sobie radzi :D osiagi takie jak w 2.0 dzwieku brakuje fakt ;D ..z koleji mniej spala bo przeciz w 2.0 jest wieszka jednostka ;/ a dzisiaj paliwo ma taka a nie inna cene i niestety trzeba sie z tym liczyc ;

 

Btw na sprzedaz a silniczek naprawde jest nie zajechany bardzo zadbane autko :D Wiadomo...

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2712545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj prawda jest taka że wszędzie są auta w super stanie i auta mocno zakatowne, ale jeżeli ja bym był na twojim miejscu wybrał bym się do Niemiec a co do tego na co zwrucic uwagę to na forum było sporo tematów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jest kupić w polsce is-kę czy wybrać się do niemiec? i na co mam zwrucić największą uwage?

 

Ja powiem Ci tak:

Kupiłem swoją is-kę w Polsce w komisie w Radomiu oczywiście sprowadzaną z Niemiec. Do stanu ogólnego nie można się przyczepić bo jeżdzi bezawaryjnie mi już 1,5roku. Diabeł tkwi w szczegółach.

Oponki z tyłu już ktoś zdążył wymienić na kartofle bo w Niemczech na bank nie przeszłyby przeglądu, tłumik końcowy już na wykończeniu, felgi wsadzili najbrzydsze jakie bmw wypuściło na rynek. Krótko mówiąc większość aut z Polski jest już ładnie okrojna z fajnych rzeczy.

Z kolei Mój brat pojechał po auto do Szwajcarii (nie polecam) i wszystko super. Prawie nówki oponki, ładne fele oryginalne i ogólnie stan też bardzo dobry.

Dlaczego nie polecam do Szwajcarii. Bo większość aut to automaty i akcyza wyyyyysokkkkkka :duh:

Ogólne też polecam wyjazd do Niemiec, jedyny strach to taki że jak nic godnego uwagi nie znajdziesz to będziesz musiał kupić coś na handel bo wyjazd Ci się nie zwróci.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Jesli znajdziesz ladne i dobre is to kupuj a jak dobr 2.0 to tez bierz. Wazne zeby bylo ladne,wpadlo w oko juz za pierwszym razem!auto musi sie podobac,byc czyste i zadbane.Ja kupilem isa sprowadzonego,pare rzeczy zrobilem i smigam,tansze w utrzymaniu 4 cyl niz 6 dlatego wybralem 1.8 is.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.