Skocz do zawartości

czy to możliwe 1994/63tyś


dymek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój brat chce qpic te auto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2337744

wszystko pięknie ładnie ale............. pod odpaleniu silnik drga i to mocno po dodaniu gazu dragania ustają. Auto bardzo zadbane napewno nie bite pare wgniotek itp jedna szyba inna.

Co myślicie o tych draganich ? własiciel mówi, że to wina świec ( siedzą jeszcze seryjne) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, stan budy jest naprawde zadawalający auto bardzo mało używane co widac i czuc podczas jazdy. Tylko ten silnik......... czy możliwe że przy tak małym przebiegu to bedzie coś poważniejszego ?? czy raczej swiece, membrana lub moze przewody ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawa sprawa,auto z przebiegiem klekcjonerskim a mimo to kuleje :norty: i ktoś kto sprzedaje takie auto żałuje 100zł na świece by ten rarytas bzykał jak pszczółka?Nie przyczyna musi być poważniejsza,choćby hydraulika regulacji zaworów askoro tak to padło nie samochód.Ciekawostką jest ,że wszystkie/ prawie/ samochody które zostały kupione za granicą po przekroczeniu granicy RP doznają kuracji odmładzającejlicznik,dziwnym traem ginie książka, i poprzednim właś cicielem dziadek/babcia i jeżdzil tylko do kościoła.Pozdrawiam.

Syrena z sercem od rekina!

http://img264.imageshack.us/img264/227/resize1yf.jpg


Duże Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawa sprawa,auto z przebiegiem klekcjonerskim a mimo to kuleje :norty: i ktoś kto sprzedaje takie auto żałuje 100zł na świece by ten rarytas bzykał jak pszczółka?Nie przyczyna musi być poważniejsza,choćby hydraulika regulacji zaworów askoro tak to padło nie samochód.Ciekawostką jest ,że wszystkie/ prawie/ samochody które zostały kupione za granicą po przekroczeniu granicy RP doznają kuracji odmładzającejlicznik,dziwnym traem ginie książka, i poprzednim właś cicielem dziadek/babcia i jeżdzil tylko do kościoła.Pozdrawiam.

 

Faktycznie sporo samochodów przechodzi kurację odmładzającą.Ciezko znaleźć BMW na allegro któro ma powyzej 300 tys. przebiegu

 

Niektórzy jakby mogli to by napisali na kilkunastoletnie auto - NOWY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ładna sztuka jeżeli wszystko jest oki ja bym się nie zastanawiłbym ani sekundy . Za moją dałem 14 tysiaków i też stan podobny tylko że jedynka przed tym przebiegiem co ta . :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wlasciciel twierdzi, ze to swiece, to niech je po prostu wymieni, umow sie z nim, ze jezeli bedzie wszystko w porzadku po wymianie, to do ceny samochodu doplacisz mu koszt wymiany swiec.

A przebieg, choc malo prawdopodobny, jest mozliwy i dosc latwy do zweryfikowania - samochod nie powinien miec praktycznie ZADNYCH sladow uzytkowania, w srodku powinien wygladac jak nowy.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko sliczna ! tylko spojler wywalic i ta tandetną naklejke M

 

Co do przebiegu to powiem ze ostatnio znajomy mial w komisie taka sama tylko ze z roku 89 i przebieg 70 tyskm ! srodek byl w idealnym stanie , igła.

poszła wtedy za 6.500 pln.

 

 

ZNam ludzi co sie specjalizuja w odmładzaniu !tzn dawają prawie nową kiere , zmieniają nakladki na pedały tez prawie igly , przebieg wedłuz zyczenia.

Srodek myty , silnik rowniez . Az pachnie nowoscią .

 

Autko wyjezdza odmłodzone i to bardzo.

 

Na koniec ! podoba mi sie ta e34 ! choc moze wolabym dolozyc troszke i kupic e39 z 96 roku.

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jak najbardziej możliwy. Jednak czasem te z małymi przebiegami są od dziadków, którzy nie bardzo dbają o samochody (stan techniczny) - albo inaczej - oszczędzają na nich - mnie się niestety taki trafił. Najważniejsze i tak, że co by nie było, to silnik nie jest zużyty. Szkoda, że klimy nie ma - a może ma tylko nie pisze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście podoba mi się ten kolor, w połączeniu z jasnymi, aluminiowymi felgami i pomorańczowymi kierunkami :roll2:

Nie wiem dlaczego ale wygląda to (dlamnie) BOSKO!!!!!

Naszczęście mam taki sam kolor w swojej :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie gdybym jeszcze nie kupił samochodu, to tego już bym jechał oglądać :lol: Ale kierunki to na białe bym zmienił :lol:

 

Tam jest welurowa tapicerka? Po tych zdjęciach raczej ciężko stan wnętrza ustalić.

 

A te świece - hah - taki rodzynek z małym przebiegiem - faktycznie podejrzane, że tego nie zrobili.

 

No cóż - silnik można zarżnąć i po 50 tys. km, więc lepiej uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
jakos srodek wyglada na wieciej niz 60tys ...

Kurde, jak Wy to robicie, że na takim małym, kiepskim zdjęciu potraficie coś takiego zauważyć ?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały w BMW są tak trwałe, że nie da się ocenić przebiegu na oko.

W miarę zadbane egzemplarze z przebiegiem ok. 200-250 tyś. km wystarczy trochę wypucować, wymienić kierownicę i/lub gałkę zmiany biegów i robią się z nich nówki.

 

Nie twierdzę, że to auto przejechało więcej km, tylko, że nie ma co się sugerować stanem wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić to jedź i kupuj, dolicz sobie pakiet startowy na naprawę i po sprawie. W taki stanie tego typu auto bardzo ciężko znaleźć. Mechaniczne rzeczy zawsze da się naprawić gorzej jak jest całe zniszczone i zmęczone.

Titansilber metallic


http://img344.imageshack.us/img344/9427/328wp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. U nas w Polszy jest odwrotnie im mniejszy przebieg tym bardziej podejrzany przecież przeciętne auto ma najechane +/- 300 tys.km tym bardziej takie sprzed dekady. Zmienić fotel, kiere i gałe to nie problem, widziałem Transportera z Niemiec po 700tys. i wyglądał jak nówka. Liczy się rocznik bo przez 12 miesięcy można duuużo nakręcić :lol:
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się wcześniej dowiedziałem na forum to E34 od 05/94 zaczęły wychodzić z szerokim grillem :? a tu rok produkcji 93 hmmm po 60tys komuś się znudził stary grill i zamienił na nowy ?? Zaślepki od pokrywy silnika brakuje hmmmm ktoś może dwa razy zaglądał do silnika w ciągu tych 60tys i już zgubił ?? fajtłapa jakiś :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze E34 z silnikami V8 mialy zawsze szeroki grill, podobnie jak E32 z silnikami V8 i V12. Natomiast od 05/94 wszystkie E34 mialy szeroki grill i bodajze lusterka od E36.

 

Co do przebiegu: srednio przy ok 200 tys km w E36 i E34 widac juz lekkie przetarcia na fotelu kierowcy, nawet jezeli samochod jest bardzo zadbany.

Przy 60 tys nie powinno byc widac praktycznie nic, chyba, ze ktos wozil skrzynki z pomidorami na siedzeniach.

Edytowane przez Panfil - BMW Klub Polska

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W miarę zadbane egzemplarze z przebiegiem ok. 200-250 tyś. km wystarczy trochę wypucować, wymienić kierownicę i/lub gałkę zmiany biegów i robią się z nich nówki.

 

Widać ja mam jakąś inną skóre na dłoniach bo moje ma 230kkm, a kierownica i lewarek jak nówka, a sam nim przejechałem 130kkm ;)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę zadbane egzemplarze z przebiegiem ok. 200-250 tyś. km wystarczy trochę wypucować, wymienić kierownicę i/lub gałkę zmiany biegów i robią się z nich nówki.

 

Widać ja mam jakąś inną skóre na dłoniach bo moje ma 230kkm, a kierownica i lewarek jak nówka, a sam nim przejechałem 130kkm ;)

 

pozdro.

 

Z tą skórą to poważnie tak jest. Szczególnie widać to w ciężarówkach, że wytarcie kierownicy ma się nijak do przebiegu. W jednym egzemplarzu po 500 tyś km wygląda nieźle, w innym błyszczy jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.