Skocz do zawartości

jak i czy da sie przestawic jezyk


krzywy191

Rekomendowane odpowiedzi

jezyk kompotera z niemieckiego na angielski??? jest taka opcja?

 

nie jestem pewien ale w zrob to sam jest moj post o zmianie komunikatu check kontrol itp.....sprobuj moze to w ten sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywy sprobuj a pozniej najwyzej bedziesz sie martwil...........wydaje mi sie ze zasada moze byc taka sama lub podobna bardzo ( tak jak z kasowaniem inspekcji )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 2 problemy, moze mi pomozesz

1Jak zamkne klape tylnią, troszke mocniej "walne" auto sie zamyka, lub gdy na otwarym aucie wcisne przycis otwierania klapy/zamek aute tez sie zamyka

 

2 i cos mi skrzypi z tylu w lewym kole jak pomacham autem, dzwiek taki jak sprezyna czy cos, poprosykale wszysto WD40 ale dalej, mozliwe ze to amortyzator????

 

jakies pomysly, z gory dziekuje

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 problem to chyba wskazuje , ze uszkodzoniu uleglo sterownie zamkiem w klapie( moze jakis czujnik moze jakis pierdolka zwiazana z zamkiem ktapy) bo zamyka ci auto jak walniesz nia i wciskasz na pilocie przycisk od bagarznika.....cos tam najprawdopodobnie , moz ejakis silownik , moze jakies zwarcie....tak bym rokowal i jak mozesz to dostan sie jakos do mechanizmu i poatrz czy na 1 rzut oka jest wszytsko Ok

 

2 problem skrzypienie nie wiem dokaldnie jak jest w tym modelu ale moze podkladka sprezyny sie wykruszyla ( taka gumowa) albo kazdy inny mozliwy element zawieszenia chocby nawet zuzyty amortyzator ( te tez moga popiskiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, popiskiwac, a tutaj jest skrzypienie jak w starym materacu, ewidentnie metal o metal, kiedys w mercedesie mialem identycznie, okazal sie swozen wachacza,, sory za takie pytania moze i banalne ale jestem nowy w na tym forum i myslalem ze ktos sie spotkaljuz z takim problemem
www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez kolege wjedz na kanal jeden niech kolysze samochodem a drugo niech od spodu lokalizuje skad dochodzi wydobywaja sie te zgrzyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E38:

The right hand button on the instrument

With the ignition key in Position II (radio and OBC on), pressing this button for about 20 seconds gives the next language. Releasing and pressing again cycles thought the languages (ENGLISH-US, ENGLISH-UK, FRENCH, ITALIANO, ESPANGOL, DEUTCH) with wrap around option.

 

Czyli tak samo jak w e32- (ze kluczyk do pozycji 2 wlaczy sie radio i komputer) przytrzymac przycisk 20 sek. zamiast 10 sek.

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E38:

The right hand button on the instrument

With the ignition key in Position II (radio and OBC on), pressing this button for about 20 seconds gives the next language. Releasing and pressing again cycles thought the languages (ENGLISH-US, ENGLISH-UK, FRENCH, ITALIANO, ESPANGOL, DEUTCH) with wrap around option.

 

Czyli tak samo jak w e32- (ze kluczyk do pozycji 2 wlaczy sie radio i komputer) przytrzymac przycisk 20 sek. zamiast 10 sek.

 

Czy komuś działa ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik chyba żle kombinujecie :?: Prawy guzik trzymasz do pojawienia się napisu ''TEST:01" następnie naciskasz go tyle razy żeby było "TEST:19" zatwierdzasz go lewym guzikiem pojawia się "LOCK:00" znowu prawym naciskasz aż do uzyskania sumy ostatnich pięciu cyfr VIN np "1+2+3+4+5=15" zatwierdzasz lewym i znów pojawia się "TEST:01" z tym że odblokowany. wtedy możesz wejść do testu nr 10 gdzie można zmienić język wyświetlanych komunikatów Zaznaczam że nie we wszystkich wersjach e38 w mojej np. nie da rady wyświetla się "00:D'' pewnie zależy od tego ile wgrali języków do komputera wtedy tylko serwis + $$$$$ i załatwione. Chyba że chodzi wam o coś innego z tymi testami to wybaczcie że zawracam d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje nam chyba jazda do ASO. Jak pojedziesz krzywy to daj znać jaka jest cena u Breczki bo ja sie wybiorę dopiero za 2 tygodnie bo halogen muszę dokupić.

 

napewno niepojade do breczki. zlodziejucha i naciagacz, tez jests z biaego?

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego to skrzypienie tylnego zawieszenia to najprawdopodobniej wybita tuleja dolnego wahacza tzw. pływająca to dość częsta przypadłość, a co ciekawsze tuleja może być sztywniutka i w 100% sprawna ale będzie skrzypieć tak jak u mnie i nie pomaga żadna wóda 40 ani nic innego, a przynajmniej nie na długo.

 

Najlepiej dzieła przejażdżka po deszczu albo wymiana na nowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pokazuje 00:D...ale mialem ciekawy przypadek po rozladowaniu aku na wyswietlaczu od navi zmienila mi sie rozdzielczosc i mialem ok 5-6 jezykow do wyboru zmienilem na angielski...na wyswietlaczu w zegarach pozostal angielski a w navi niemiecki jedynie obsluga tel z pokladu wyswietlacza navi zminila sie na angielski...a po tygodniu wszedzie z powrotem wskoczyl mi niemiecki... co chodzi?
kiedys e36 316,325 coupe...pozniej e46 320d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.