• Reklama

Ile kosztuje przełożenie instalacji gazowej?

czyli wszystko o tym ile pali BMW, o instalacjach gazowych oraz o paliwach przyszłości

Moderatorzy: mattiss, sylwo

Ile kosztuje przełożenie instalacji gazowej?

Postprzez Michael » 12 Sie 2006 00:37

Witam

Ile kosztuje przełożenie instalacji gazowej z auta do auta; samochody z silnikiem V8; sekwencja; mam na myśli koszt operacji w warszacie.

W 1000 zł się zmieści?

Pozdrawiam
Michael

Dołączenie: 28 Lip 2004 20:07
Miejscowość: Kraków / Jaworzno
Moje BMW: nie powiem

Postprzez kiloff » 12 Sie 2006 07:59

jest jeszcze problem z wpisaniem gazu do nowego auta - musisz miec fakture za zakladu swiadczaca o montazu instalacji... w dodatku musi to byc nowa instalacja (glupie przepisy zakazujace montowania uzywanych instalacji) ...
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
kiloff

Dołączenie: 11 Sty 2005 19:48
Miejscowość: Krosno
Moje BMW: E36 328i `95
E39 530i `00

Postprzez Majowy » 12 Sie 2006 10:34

Jeżeli instalacja którą posiadasz jest kompletna i sprawna, to można ją przełożyć. Jeżeli jesteś z okolic Trójmiasta to mogę, to załatwić. W Polsce wszytko można zrobić, trzeba tylko bardzo chcieć. :lol: Dobrze jakby instalka była jeszcze na gwarancji i miała pełną dokumentacje.
Majowy

Dołączenie: 23 Mar 2006 21:38
Miejscowość: Gdynia

Postprzez Michael » 12 Sie 2006 14:12

Majowy napisał(a):Jeżeli instalacja którą posiadasz jest kompletna i sprawna, to można ją przełożyć. Jeżeli jesteś z okolic Trójmiasta to mogę, to załatwić. W Polsce wszytko można zrobić, trzeba tylko bardzo chcieć. :lol: Dobrze jakby instalka była jeszcze na gwarancji i miała pełną dokumentacje.

Trochę inaczej; jestem ze Śląska a nie bardzo chce ładować całą kasę w auto; musze mieć pewien zapas oszczędności; więc chce kupić teraz E32 v8; a za rok E38 740il :D
Tylko na rok przy moich planowanych przebiegach gazu zakładać się nie opłaca... chyba że przełoże...

Pozdrawiam
Michael

Dołączenie: 28 Lip 2004 20:07
Miejscowość: Kraków / Jaworzno
Moje BMW: nie powiem

Postprzez lewy_lowicz » 13 Sie 2006 12:23

Moim zdaniem spokojnie załatwisz to w tej kwocie. Papier też tylko musisz spokojnie poszukać. Co do kwitu przejrzyj allegro, a jestem pewny, że zakumasz ;)
Jakby co to pisz na prv podpowiem.
lewy_lowicz

Dołączenie: 20 Sty 2006 17:19
Miejscowość: Łowicz

Powróć do Spalanie & Paliwa alternatywne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość