Skocz do zawartości

brak kodu do radia - temat niezbyt nowy


Dzochar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z góry rzepraszam za powtarzanie wątków ale mam kłopot z kodem do radia. Samochód (323i) przyjechał do mnie z Niemiec z orginalnie zamontowanym radiem ale niestety bez kodu... Kontaktu z poprzednim właścicielem brak. Uprzejmie proszę o pomoc w "wyciągnięciu" kodu z numeru:

BP1836N0255237

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Witam mam podobny problem. Niedawno kupiłem w Niemczech radio, jest to oryginalny Philips z Renault. Niestety cena była okazyjna bo nie było kodu do tego radia. Nie wiem jaki jest to model, lub jego numer seryjny ponieważ na radiu jest wiele numerów. Prosze o pomoc lub linki do stron z tą tematyką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie prośba o pomoc. Nie mam kodu do orginalnego radia w e34 BMW Bawaria C III. Możecie mi jakoś pomóc czy musze podawac numer seryjny? Chciałbym tego uniknąc bo nie zabardzo mam jak wybebeszyc grajka. Z góry dzieki za pomoc!

I jeszcze jedno pytanie! Czy po trzykrotnym złym wpisaniu kodu moge go zablokowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadenmpwr dzieki za odpowiedz. Wlasnie zauwazyłem ze sobie juz radyjko zblokowalem :? no ale mam nadzieje ze jutro bedzie ok. Co do numeru seryjnego to mialem nadzieje ze jest jakis kod uniwersalny ale widze ze sie myliłem. No cóz jutro bede go targał.

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyjęcia potrzebne są 4 pręty, cienkie gwoździe, druty do szycia, po bokach radia powinny być jakieś otworki, tam wkładasz te druty i musisz tak kombinowć żeby zwolnić zaczepy. taka sytuacja może troszke irytować bo czasami ciężko wyczepic te zatrzaski, ale trzymam kciuki. byłe by ci nerwy nie strzeliły to nic nie popsujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się - skorzystałem z porady kadenmpwr i uzbroiłem sie w gwozdzie i cierpliwosc :D

Numer seryjny to: BP1830B2446159

Prośba o kod!!

 

P.S. Jeszcze jedno pytanie - zeby pusiła blokada, i abym mogl wpisac kod, radio musi byc włączone przez jakiś czas czy zupełnie odłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.