Skocz do zawartości

W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy


Rekomendowane odpowiedzi

Zdarza mi się oglądać powyżej wymienione programy i stwierdzam iż ulubionym autem dresów, bandytów itp.... jest BMW pora z tym skończyć :duh:

Może jakaś petycja do producentów w/w programów dzis była ładna E36 w roli samochodzika dla dresa z pałą ehhh :duh:

panowie to normalnie lekka przesada psucie wizerunku itp ....

pozdrawiam Tomek :duh:

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś w "Fakcie" lub podobnej gazecie, na pierwszej stronie było zdjęcie ciemnozielonego E34 z podpisem, że zostało ono (zdjęcie) wykonane chwilę po dokonaniu przez właścicieli owej beemki morderstwa pod Warszawą. Podobne autko ma moja żona. Pośmialiśmy się i tyle. Z drugiej strony moje byłe E31 było dowodem w sprawie o morderswto dokonane w połowie lat '90 w Wraszawie. W sumie to nie auta czynią krzywdę ale ludzie... a że źli ludzie też lubią BMW... no cóż coś muszą lubić... może podobnie jak my mają dobry gust :D ... zostawiam pod rozwagę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymownego obrazu bandyty w telewizji (w rzeczywistości często też) służą 3 rzeczy : łysa pała połączona z siłownią, zachowanie małpy i właśnie bmw w ciemnym kolorze. Stety-niestety nic tego nie zmieni, ponieważ ta marka jest właśnie tak postrzegana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dla mnie momentami to rzeczywiście staje sie drażniące... jeżdżę kulturalnie, po mieście spokojnie, przepuszczam pieszych jednym słowem staram sie budowac pozytywny wizerunek marki...a tutaj..hmm..jeden serial i wszystko na nic bo ludzie i tak widze bandyte w BMW :( bo np. w jakimś niemieckim serialu to policja jeździ BMW ;) czasami przydaliby sie jacyś dobrzy chłopcy własnie w tej marce ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje dużo tematów o wizerunku marki BMW, wizerunek ten dotyczy głównie państw wschodnich, od Polski poczynając, nie wiem co prawda jak jest na wschodzie bo tam nie byłem, ale podejrzewam że nie tak skrajnie jak u nas. Jednak stwierdzam że wizerunek marki BMW w Polsce się zmienia, nie jest już tak jak w latach 90, mamy nowy wiek, coraz więcej ludzi stać na BMW, jeszcze 5 lat temu nie mógłbym nawet marzyć o Bawarce, teraz jeżdzę i staram się dawać dobry przykład, choć posiadając auto innej marki jeździłbym tak samo. Choć czasem diabeł pokusi :twisted: Coraz bardziej popularnym samochodem bandyty i dresa jest Audi, VW, rzadziej Mercedes i Honda. Dobrze że mój piedestał Porsche jest dla nich nieosiągalny, bo bym się załamał :mrgreen: :mad2: :duh:
M3 - I K E R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka jak pisze Robert Malinowski:

W sumie to nie auta czynią krzywdę ale ludzie... a że źli ludzie też lubią BMW... no cóż coś muszą lubić... może podobnie jak my mają dobry gust Very Happy ... zostawiam pod rozwagę Very Happy

ja staram się w szybkim tempie przystosowywać do sytuacji i otoczenia, dlatego całkowicie nie przeszkadza mi, że ludzie tak postrzegają BMW (szczególnie w czarnym kolorze :?: ), juz się przyzwyczaiłem, a powiem wiecej, że im grzeczniej staram się jechać, przepuszczać innych uzytkowników drogi tym bardziej smieszą mnie zachowania ludzi. Niejednokrotnie zaobserwowałem, że ten zagniezdżony głeboko w podświadomości ludzi stereotyp "czarna beemka-samochód gangsterski" wcale mi nie przeszkadza, a wręcz ułatwia niejednokrotnie życie, nigdy bym nie doświadczył tak wielu przejawów uprzejmosci na drodze gdybym nie jeździł czarną becią :mrgreen: a mam juz swoje lata i jeździłem nie jednym autem, więc myslę, że wiem co piszę. Z wizerunkiem BMW jest podobnie jak z wizerunkiem "moherowych beretów", wiekszość społeczeństwa uważa, że kazda posiadaczka MB - Moherowego Bereta :twisted2: - jest goracą zwolenniczką ojca redemtorysty :mad2: , a to akurat nie do końca jest praqwdą. Dalej idąc, że każdy doberman do morderca :naughty:

Proponuję przestać przejmować się takimi pierdółkami i zacząć poprostu cieszyc się jazdą BMW, walka z wizerunkiem jest jak walka z wiatrakami, ludzie muszą sami powolutku dorosnać do przekonania, że mafii nie stać na nowe BMW, mafia woli się ukrywać i kupuje Audi :twisted2: :mrgreen: :cool2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zmiana pasa na pobocze jaki stoi niebiesko biały samochód. Respect jest przed każdym duzym , nowym dorgim samochodem, szczegolnie jak w slusterku widać xenony, no chyba ze zaczniemy opisywać jaką ludzie mają przerażoną minę jak ich wyprzedzamy Bojową Maszyną Wymuszaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto przyklad z dzisiaj.podjechalo czarne autko i wysiadlo dwoch dresow...

nie zdazylem im foto zrobic bo zdazyli umknac w cichobiegach...

ale autko widac jak wyglada.totalna porazka AGRO-TUNING

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img232.imageshack.us/img232/4725/dscf46845gk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Raczej nie da sie juz zmienic wizerunku taki juz los bmw :modlitwa:

Da się... :wink:

 

Po pierwsze trzeba wierzyć że to się uda.

Po drugie trzeba coś w tym kierunku robić (np. zachowywać się kulturalnie na drodze, przepuszczać pieszych, nie palić gum, zachować wysoki poziom wypowiedzi np na tym forum :wink: itd)

 

BMW Polska reaguje na takie psucie wizerunku marki jak np ciągłe pokazywanie BMW w roli samochodów gangsterskich w filmach polskich.

 

Wszystkie tego typu działania będą przynosiły owoce.

A to że jeden głupek niszczy pracę 20 normalnych kierowców BMW to już zupełnie inna kwestia.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW Polska reaguje na takie psucie wizerunku marki jak np ciągłe pokazywanie BMW w roli samochodów gangsterskich w filmach polskich.

W jaki sposób??? Co ma BMW Polska do producenta filmu? Poprosi go? :duh: Coś mi się nie wydaje... Jeżeli znasz jakieś przykłady udanej ingerencji BMW Polska w polskie kino to chętnie się zapoznam...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelio rzeczywiście niezły AGRO-TUNING :shock:

I chyba mniej trzeba się przejmować tym co piszą i wygadują na nasze kochane BMW :)

Po prostu jako kierowca BMW będe dawał jak najlepszy przyklad czyli kulturka :P

Hmm też jestem ciekaw jak koncern BMW może wpływać np na producentów filmu chyba nie zatrudniają dresów hmm :D

pozdro

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW niestety w Polsce ma taką dresiarską opinie, ale jest w telewizji serial o niemieckich policjantach poruszających sie własnie beemka- niestety tytuł mi z głowy wyleciał.

 

pewnie chodzi ci o "cobre 11" czy jakos tak tam jezdza BMW a najlepsze jak podmieniaja e46 na e36 podczas jakiegos wypadku hehe w e36 nawet doklejaja kierunkowskaz zeby nikt sie nie skumal ze to "strara" 3 :duh:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja często wsiadam w dresiku do samochodu.... Jak wracam z działki to nawet w takim NIKE za 35 PLN :lol: .

Ale macie problemy.... kogo to obchodzi??? Wsiadasz i jedziesz....

Pomyślcie lepiej o wakacjach. Gdzie pojechać??? Czym i z kim...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunku nie zmienimy, Mój kolega z pracy maok 36lat, mówi: "niestety to marka ulubiona przez dresiarzy, ale jakby mnie było stać to bym kupiłl piąteczke kombi" ale on nie kupuje używanych autek:) Kto inny z pracy mówi: Wprowadzili się koło sąsiedzi, to jakaś mafia, małolat nie ma 30tki a ma wielką beeme (chodziło o czarne e38) kontynuuje, mój mąż móiwi że to kosztuje ze 150tys używane, to pewnie jakiejś bandziory... to jej pokazałem na mobile.de za 6 tys EUR taką:P

 

 

Niestety... jak kupiłem BMW BAUR to moja siostra zapytąła kiedy dres kupię, a innych dwóch kumplii - znowu zaczną się kontrole policji ciągłe, dlatego niechce BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.