Skocz do zawartości

UKRADLI MI BMW :(


Rekomendowane odpowiedzi

no i stalo sie ,wczoraj o godz 20 we wroclawiu (dzielnica psie pole) ukradli mi moje bmw , prawdopodobnie znajduje sie w okolicach prusic kolo wrocka,dla znalezcy wysoka nagrada !! opis : kolor czarny,czarne szyby,na tylnej szybie roleta,aluminiowe felgi 17` schnicera,przedni zderzak i progi od m-pakietu,czarna skora w srodku,na tylnej klapie cztery dziury po zdjetym spojlerze zaklejone tasma,tylne swiatla z bialymi kierunkami,przednie nerki w kolorze czarnym, jakby ktos widzial to prosze o kontakt 888-833-832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podaj numery rejestracyjne. Teraz nie masz już nic do stracenia.

 

A wszyscy z forum niech się dwa razy zastanowią, zanim kupią używane części do E36...........

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie ,wczoraj o godz 20 we wroclawiu (dzielnica psie pole) ukradli mi moje bmw (...)

W ktorej czesci psiego pola?

Daj zdjecia, najlepiej jesli masz z zaznaczonymi charakterystycznymi znakami typu zadrapanie czy dziury po spojlerze o ktorych wspominasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie ,wczoraj o godz 20 we wroclawiu (dzielnica psie pole) ukradli mi moje bmw (...)

W ktorej czesci psiego pola?

Daj zdjecia, najlepiej jesli masz z zaznaczonymi charakterystycznymi znakami typu zadrapanie czy dziury po spojlerze o ktorych wspominasz.

kolo blaszaka naprzeciwko okien bloku,nr rej DW2965U , pod wieczor wkleje fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo blaszaka naprzeciwko okien bloku

czyli jakies 50m od komisariatu policji :duh:

 

(...)dostalem cynk ze samochod jest w okolicach prusic(...)

 

Wskasuj w auto i gon po szrotach w prusicach; nie jest ich wiele a jest jeszcze nadzieja, ze odnajdziesz auto.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chce nikogo straszyć ale jak na moje oko to minęło właśnie 24 godziny od kradzieży to już samochód jest w częściach :(
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na charakter mojej pracy wiem z autopsji że skradzione auto nie odjerzdza daleko od miejsca skradzenia. ja na twoim miejscu szukałbym na parkingach strzerzonych gdzieś pod lasem bądz na parkingach podziemnych albo piętrowych również wchodzą w gre najblirzsze osiedlowe. napewno stoi gdzieś niedaleko zaparkowana i czeka aż się wszystko uspokoi. przeciarz żaden złodziej sam się na mine nie wprowadzi bo skąd ma niby wiedzieć czy fura niema GPS-u lub LOJACK. pewnie przechodzi teraz okres "kwarantanny" jak się postarasz to wraz ze znajomymi ją znajdziesz tylko nie patrzcie na nr. rejestracyjne bo one na pewno są już zamienione.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz ze jest w okolicach prusic??? i jak to mial kluczyki? do kazdego e36 sa takie same???

 

moze ci skopiowal jakis kumpel?

 

stawiam na znajomego, kumpla

samochod kupilem w rawiczu z autokomisu,dostalem tylko jeden kluczyk, a dostalem cynk ze w nocy do prusic sciagela bema,kumpel odpada bo niomu nie dawalem jezdzic ,serwisa tak samo bo caly czas bylem przy aucie na czas naprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie da jak on tam pojedzie, ona stoi przeciez schowana w szopie i ja chlopaki rozbieraja pewnie

 

Pewnie masz racje, ale wiecej zdziala szukajac auta niz czytajac nasze wyrazy wspolczucia.

 

OT: Marcin978 - poznajesz slicznotke z mojego awatara? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadal bmw, e38 tym razem wiec nie tesknie

 

mam nadzieje ze twoje bmw sprawuje sie dobrze :)

powozilem kilka roznych bmw ale ze srebrna jest jak z ta wyjatkowa kobieta - czuje, ze to ta jedyna ;)

i do tego sprawuje sie nalezycie, slucha co sie do niej mowi i ogolnie jest grzeczna :lol:

dlatego jesli bym sie jej pozbyl pewnie bym tesknil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.