Skocz do zawartości

E36 do sprawdzenia Rzeszów


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - przymierzam się do kupna , czy mogłby ktos to sprawdzic, ewentualnie zna to auto. podobno instalacja gazowa zamontowana oryginalnie w belgii, gosc ma ją od 2 lat i na liczniku 220tys km.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91257719

jezeli ktos by mial chwile czasu...

będe wdzięczny

pozdrowiienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe jutro na firmie to wyśle Ci numer GG poprzedniego właściciela, który miał ten samochód i go sprowadził, wiem że to niewiele gdyż teraźniejszy właściciel jeździ tym samochodem dwa lata ale zawsze coś, napewno cała była malowana z tego co z nim kiedyś rozmawiałem, a tak to chyba najlepiej jechać i samemu oglądnąć. Do Rzeszowa masz niedaleko więc może samemu najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ja ogladalem (jakis rok temu), ale jedynie z zewnatrz

 

przod napewno byl skladany - zadna szczelina sie w nim nie schodzila prawidlowo, tyl wydawal byc sie ok, poza tym drazniace byly te poszerzenia blotnikow, srodek owszem zadbany i rzeczywiscie wyposazenie mial calkiem ok, natomiast jedna rzecz warta uwagi - ile razy ja widzialem to zawsze byla umyta i czysta - wbrew pozorom to tez o czymms swiadczy ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest źle złożona to przy tak mocnym silniku nie jest zbyt bezpieczna.

Zresztą pewnie ma powód do sprzedaży tym bardziej, że zainwestował sporo w samochód :!:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie tematem! :D

tak blisko to nie mam, zeby ja obejrzec, bo prawie 500km :) Lubin - dolnyśląsk...

nic - trzeba szukac dalej - chcialem isc na zamiane z nim, bo mam narzie audi 80 b4 do sprzedania i tez ciezko mi sprzedac...

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego w opisie sprzedazy ta E36 ma wpisana moc silnika: 220HP

silnik 2.8l ma chyba 195HP :roll: Czyzby przeszla malutki tuning ;-)

 

natomiast jedna rzecz warta uwagi - ile razy ja widzialem to zawsze byla umyta i czysta - wbrew pozorom to tez o czymms swiadczy ;)

 

Ktory uzytkownik beemki pochodzacy z poludniowowschodniej Polski nie ma jej czystej i zadbanej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wiem co nieco o tym samochodzie, nawet ostatnio ja ogladalem w krakowie i nie była akurat tak odpicowana jak na zdjeciach, powiem nawet ze troche wygladała jakby włąscicielowi oprocz tankowania nic sie nie chciało w niej robić, a tak przyokazji to nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to jest samochód syna BERCIKA z TVP ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie tematem! :D

tak blisko to nie mam, zeby ja obejrzec, bo prawie 500km :) Lubin - dolnyśląsk...

nic - trzeba szukac dalej - chcialem isc na zamiane z nim, bo mam narzie audi 80 b4 do sprzedania i tez ciezko mi sprzedac...

pozdrowionka

 

To z tej samej miescinki jestesmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.