Skocz do zawartości

BMW dla dresa i pakera ? znowu interia!!!


cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... :think:

 

no i znowu mamy artykuł o BMW... :mrgreen:

 

co najdziwniejsze... tytuł na głównej stronie interii nie ma nic wspolnego z tytułem samego arykułu i caloscią tekstu...

 

BMW dla dresa i pakera ? a tak naprawde to: Testujemy używane: BMW 3 (e36)

 

o co w tym wszystkim chodzi ? sam juz nie wiem...

jakas dziwna nagonka chyba... :mrgreen:

 

a o oto wspomniany artykuł:

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=724305

 

bardzo ciekawe tezy i opinie sa tam przedstawione... :mrgreen:

 

pozdrawiam i zapraszam do lektury...

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nagonka?? Ja po przeczytaniu tego testu nie odniosłem wrazenia zeby jego autor wyładowywał swe złe emocje na włascicielach bmw. Napisał tylko to co generalnie wiadomo (stereotyp własciciela bmw) i nic pozatym, nie wydaje mi sie aby bronił ani oskarzał o cokolwiek włascicieli bmw :)

A tak pozatym to dość ciekawy test, szkoda tylko ze wybrali do niego compacta a nie sedana albo coupe ...

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nagonka??

 

głownie w tytule artykułu... to kolejne tendencyjne zapytanie...

 

BMW dla dresa i pakera ?

 

ktory jest na głownej stronie interii... :mrgreen:

 

a nie wszyscy "klikaja" i dowiaduja sie ze chodzi tylko i wyłacznie o zwykly test auta... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Faktycznie na stronie głównej znajduje się ten tytuł.

 

Osobiście bardzo mnie spienia fakt utożsamiania właściciela BMW ze zjawiskiem masowo występującym w Polsce, domyślam się, że chodzi mu tutaj o łobuza lub złodzieja w dresie napakowanego.

 

Bo jeżeli nie to ubliża nie tylko marce BMW, ale i wszystkim ludziom którzy chodzą na siłownie i tym którzy np po bieganiu w parku w dresie wsiadają do swojego BMW.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cosmo- nieco przesadzasz w tym przypadku, gdyż poniższy cytat sugeruje że potoczne opinie czy stereotypy są błędne

Obiegowa opinia o właścicielach "trójki" jest łagodnie mówiąc kiepska. Większości marka kojarzy się z solidnie umięśnionymi fanami siłowni i poziomem IQ odwrotnie proporcjonalnym do mocy silnika... To krzywdzący osąd, ale należy pamiętać, że w każdej legendzie tkwi ziarnko prawdy.

Nie mamy jednak zamiaru oczerniać czy bronić kogokolwiek, a tym bardziej nie chcielibyśmy nikogo urazić. Zachęcamy więc, by odrzucić uprzedzenia i obiektywnie spojrzeć w stronę produktów rodem z Monachium

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo- nieco przesadzasz w tym przypadku, gdyż poniższy cytat sugeruje że potoczne opinie czy stereotypy są błędne

 

zgadza sie... wszystko sie zgadza...

 

tylko jak juz wczesniej pisalem... :mrgreen:

 

nie wszyscy "klikaja" dalej... tylko widza tytuł artykułu: BMW dla dresa i pakera ? ktory jest na głownej stronie interii... i nie wiedza ze tak naprawde chodzi tylko i wyłacznie o zwykly test auta...

 

i jakby na to nie patrzec to nie jest dobry PR dla marki BMW... :mrgreen:

 

a przeciez główny tytuł a zarazem wtedy jedyny... mogłby byc taki jak ten ktory i tak sie wyswietla jako drugi... czyli: Testujemy używane: BMW 3 (e36)

 

więc po co te teksty o dresach i pakerach ?

 

 

i w tym kontekscie mnie sie to nie podoba... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No cóż, tam po pierwsze jest znak zapytania :?: chyba. Po drugie tytuł musi być hmmm..... chwytliwy, przyciągający uwagę. Nakłonić część czytających portal do zajrzenia, kliknięcia w link. Ma przyciągnąć tych którzy nie chcą czytać suchego testu o E36 ale raczej o socjologii związenej z tą marką/modelem. Nie chcę bronić usilnie autora, ale uważam że bywają gorsze połączenia np. BMW z kierowcami-piratami drogowymi uciekającymi po pijaku przed policją lub doprowadzający do wypadków z ofiarami w ludziach :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tytuł może i rzeczywiście jest trochę nie fer, ale artykuł może być. Czytaliście może komentarze do niego. Niektóre mi się bardzo nie podobały (choć były także i dobre, ze strony użytkowników BMW).

Trzeba przyznać, że BMW ma taki wizerunek, ale to przez takie artykuły, a my nie możemy nic zrobić :mad2: (no chyba, że ktoś ma dobry pomysł na kampanie PR'owską).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.