Skocz do zawartości

Centralny zamek waryjuje


niedzwiydz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam posty i nic nie znalazłem mam problem jak zamykam auto to mi sie otwiera musze za kazdym razem dwa razy kluczyk przekręcic i jest ok przy otwieraniu również musze dwa razy przekręcic zeby się otworzyły drzwi mam pilota przy kluczyku nie działa wogóle tylko zamykam na ten pilot bagażnik i klapke do wlewu paliwa a drzwi ani rusz w okresie letnim mogłem wszystko zamykac z pilota w zimie już nie i jak pada deszcz to pilot nie działa tylko bagażnik i zamykanie wlewu paliwa cho w lecie jak zamykałem z pilota to zawsze raz jak z kluczykiem przekręcałem to 2 razy zawsze czy lato czy zima bezpieczniki ok ale nie wiem które czy są przekazniki jak sprawdzic i gdzie można kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych smutnych mrozach miałem to samo. Załączam na pilota a tu zamki w góre. Drugi raz zamkneły się ale patrzę a bagażnik otwarty.

Rano zobaczyłem, że zamek od strony pasażera nie zamyka się.Zamarzł skurwiel. Niestety musiałem użyć suszarki. Na razie jest ok. przez kilka dni jak były mniejsze mrozy. Zobacze jutro jak bedzie minus 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam znalazłem problem tam gdzie lecą przewody z tyłu samochodu z klapy bagaznika wzdłuz ramienia zawiasu jest zagięcie przewodów już w srodku bagaznika podczas zamykania i otwierania z biegiem czasu przewody się połamały było ich 8 i stad te problemy z zamykaniem drzwi paleniem sie bezpiecznika nr5-10A brak prawego światła tylnego pozycyjny czerwony i brak pozycyjnego przedniego prawego oraz brak oświetlenia deski rozdzelczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.