Skocz do zawartości

Czy e90 nadaje się do przekładki?


marko328

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o anglika.

Generalnie wiadomo, że jedne auta nadaję się lepiej do przekładek a inne gorzej. Jak wygląda sytuacja z bmw?

Pozdr.

 

Kolega robi to m.in. z BMW e46 i mówi, że jest wszystko dziecinnie proste. Są otwory w ożebrowaniu karoserii, nic nie trzeba wiercić i dziurawić. Wiadomo, że pasy, fotele, boczki i tapicerka do wymiany. Dodatkowo przynajmniej w e46 trzeba przekładać serwo. Ogólnie mówi, że najłatwiej przerabia się beemki, nic nie pęka podczas sciągania, wszystko można łatwo odkręcić i się do tego dostać. W e90 przejmowałbym się tylko o elektronikę, ponieważ wiadomo, że jak każde nowe auto ma jej sporo.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Największym problemem jest elektronika. W E46 nie trzeba ingerować w elementy karoserii, kto widział ten wie jak wygląda pod deską rozdzielczą. Z obu stron lustrzane odbicie. Wiadomo coś za coś i wszystko w granicach rozsądku. Jedna z moich E46 jest po przekładce, wiązka nie lutowana, a wymieniona na identyczną, elektronika sprawdzona przez profesjonalny serwis. Jak to działa? Zrobiłem 60 tys km przez 3 lata. Problemy? Rejestracja - bez problemu, przegląd - bez problemu (robiłem w 3 miejscach różnych), problemy techniczne - wymieniam olej i filtry, wymieniłem końcówki drążków i wahacze ... to chyba normalna eksploatacja. Mimo wszystko jak ktoś nie musi niech nie przekłada. Zawsze można kupić auto od cwaniaczka polaczka z przebiegiem po 10 latach 80 tys. z faktycznym 380 tys. sklejonym z 2 lub 3 dawców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto po przekładce i żadnych problemów nie mam, wszystko działa, druga wiązka elektryczna bez żadnych przedłużeń kombinacji itp. nawet climatronik dołożyli bo był manual. BMW serii 1 i 3 najlepiej się przekłada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.