Skocz do zawartości

Wzmacniacz w bmw


bezy74

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zamontować wzmacniacz w bmw 318tds,touring,97r.Wzmacniacz zakupiłem, kable też i jest problem.Zastanawiam się jak przepuścić kabel zasilający z akumulatora do wzmacniacza ,który oczywiście ma być w bagażniku, przez ścianę grodziową silnika.Macie jakieś patenty?Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy temat nadal aktualny ale możesz przeprowadzić plus przez skrzynkę z bezpiecznikami jak zdejmiesz wieczko to będzie widać śrubki które trzymają osadzenie bezpieczników odkręcasz je i pod spodem będziesz widział gdzie przewody wchodzą do środka we wnetrzu auta przewodu szukaj nad pedałami dokładnie ci tego nie opisze bo dawno to robiłem
przedni napęd jest dla dziewczyn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny problem gdzie przeprowadzić przewód :)

 

 

Było wiele razy na tym forum. Najlepszym sposobem jest odkręcenie schowka na miejscu pasażera. Wówczas zerkniesz tam trochę głębiej i zobaczysz gumowy korek w ścianie grodziowej. Wyjmij sobie ten korek zrób malutką dziurkę i przepuść przez nią przewód. Następnie włóż go z powrotem razem z przewodem, tak żeby wszystko było jak na początku. Zakręć schowek i przewód puść sobie pod listwami progowymi wewnątrz, później pod siedziskiem kanapy tak, żeby nigdzie kabel nie był narażony na uszkodzenia i później którymkolwiek otworem do bagażnika. Powodzenia i miłego słuchania nowych brzmień ;)

____________________________

Pozdrawiam,


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak przedmówca. Pod podstawką akumulatora jest otwór technologiczny w scianie grodziowej przeznaczony wlasnie do takich celów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i zamontowałem, tylko nie wykręcałem podstawki z bezpiecznikami bo nie mogłem podejść kluczem pod dwie śruby przy szybie,ale puściłem przewód od strony kabiny i wyciągnąłem po stronie silnika.Dzięki za pomoc,a w aucie super brzmienie.Mam lepsze bity w samochodzie niż w domu.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie podepne pod temat. mam wzmacniasz oryginalny BMW ale nie mam w samochodzie 2 tych kostek - jedna biala, druga czarna, jak to wyglada z poprowadzeniem kabli pod wzmacniasz? pomoze ktos? prosze :)

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
to i ja sie podepne pod temat. mam wzmacniasz oryginalny BMW ale nie mam w samochodzie 2 tych kostek - jedna biala, druga czarna, jak to wyglada z poprowadzeniem kabli pod wzmacniasz? pomoze ktos? prosze :)

 

Może jakaś fota o co be w tym? :) Bo nie bardzo rozumiem...

Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wczoraj przerabiałem prowadzenie przewodów w sedanie. Moim zdaniem najlepiej jest je poprowadzić w oryginalnym tunelu biegnącym od nóg pasażera po podłodze. Tamtędy jest puszczona oryginalna wiązka do bagażnika. Niedługo będę się męczył z wypchnięciem ich do komory silnika. Widziałem za schowkiem 2 gumowe zaślepki, jednak wydają mi się trochę za nisko położone, będę jeszcze szukał od strony akumulatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przerabiałem prowadzenie przewodów w sedanie. Moim zdaniem najlepiej jest je poprowadzić w oryginalnym tunelu biegnącym od nóg pasażera po podłodze. Tamtędy jest puszczona oryginalna wiązka do bagażnika. Niedługo będę się męczył z wypchnięciem ich do komory silnika. Widziałem za schowkiem 2 gumowe zaślepki, jednak wydają mi się trochę za nisko położone, będę jeszcze szukał od strony akumulatora.
Zależy oczywiście kto czym i jak chce muzykować, ja wspomnę tylko, że w przypadku poprowadzenia niskiej jakości kabli w wyżej wymieniony sposób mogą występować zakłócenia. Należałoby szukać innych dróg. Pzdr
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.