Skocz do zawartości

Wymiana radia z Business na Professional


BORKOS123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Bmw E90 w bardzo ubogiej wersji z radyjkiem buisness i chciał bym wymienić je na Professional Alpine.

Czy jest taki sens?

Jakość dźwięku poprawi się znacznie, czy porównywalnie będzie na seryjnym sprzęcie?

Mam wejście Aux in w schowku i nie wiem jak z niego korzystać szczerze mówiąc, bo podłączę mp3 i nic radio nie reaguję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Professional jest naprawdę bardzo dobrej jakości, ale wymiana samego radia nic nie zmieni. Najgorszym ogniwem w systemie audio są głośniki. Jest to delikatnie rzecz nazywając jakaś kpina. Głośnik przetwarzający pasmo do 14kHz obcina cale 6kHz górnego pasma. Moim skromnym zdaniem to jest nieporozumienie. Proponuje Ci najpierw wymienić głośniki w drzwiach na coś lepszej jakości. Najlepiej jakbyś zamontował system 2-drożny z wysoko tonowymi w trójkątach lusterek. Jak Ci będzie mało to możesz wymienić papierzaki Philipsa pod fotelami - niby basowe. Później radio na professional. Jeździłem w takiej opcji jakiś tydzień i powiem, ze było nawet fajnie. Jak Ci dalej będzie mało to oczywiście jakiś dobry procesor dźwięku ( np. Bit One Audisona - polecam!) i wzmacniacz do tego. System w sumie można rozbudowywać bez końca... Wszystko zależy od oczekiwań i zasobności portfela. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.