Skocz do zawartości

ŚWIECE DO GAZU NGK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

CZY TE ŚWIECE BEDA DOBRE DO INSTALACJI ELPIGAZ http://moto.allegro.pl/item1108851310_n ... 6_106.html MOJE BMW TO E46 2002R SILNIK N42 115KM 85KW. MAM SEKWENCJE. TERAZ MAM SWIECE BMW CZTEROELEKTROODOWE. SZARPIE CZASAMI PRZY RUSZANIU, JAK MAM 3,500 OBROTÓW TO TEZ SZARPIE, JAK PRZEKROCZY JEST OK ,JAK ZWALNIAM NIE WCISKAJĄC SPRZEGŁA TO PRZEŁĄCZA SIE Z GAZU NA BENZYNE PRZY 3000TYŚ OBROTÓW,JAK WCISNE SPRZĘGŁO TO JEST OK.DZIEJE SIĘ TAK JAK PRZEKROCZE 3,500 OBROTÓW NIKT NIE DAJE SOBIE Z TYM RADY. JAK ZWALNIAM NIE WCISKAJĄC SPRZEGŁA TO CZUJE ŻE AUTO MA LEKKIE SZARPNIECIA

 

________

Proszę nie używać Caps Locka na przyszłość, bo dam ostrzeżenie bez zawahania! Interpunkcja i ortografia również nie są mocnymi stronami tej wypowiedzi, w związku z czym trzeba się namęczyć, żeby w ogóle odgadnąć jej sens. Następnym razem bardziej się postaraj i wyłącz Caps Lock, albo Twój temat zamknę, a Ty zarobisz osta!! /mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Nie stosuj żadnych świec do gazu ,stosuj tylko świece takie jakie podaje producent do danego modelu silnika ( w twoim przypadku BKR6EQUP )A co do poprawnej pracy na gazie to jedź do gazownika na diagnostykę układu gazowego ,albo go zmień jak nie ma pojęcia co zrobić bo ustawianie na chybił trafił do niczego nie prowadzi :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) ja do gazownika podjerzdzałem 5 razy az w koncu metodą prób i błędów ustawił tak ze o benzynie nie chce słyszec :) a trwało to tak długo bo mam automata a tam ustawienai są troche inne jak w manualu i wywalało mi check engine

 

Pozdrawiam

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.