Skocz do zawartości

bmw e36 centralny zamek zdechl


snakser

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Poszlo zwarcie w klapie bagaznika i centralny zdechl.a najgorsze ze teraz niemoge odpalic samochodu.

Krece i krece i nic.Na centralnym nie ma pradu,bezpieczniki sa ok,chyba ze centralny ma jakis dodatkowy bezpiecznik gdzies. co moglo sie spalic,i co zrobic zebym mogl odpalic samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Tez centralny mi nie działa. Powiedz mi taka rzecz, żadnym zamkiem tzn czy z drzwi czy z bagaźnika nie mozesz załaczyć centralnego? Ja już walczę kilka dni wszystko mam porozbierane. I jak przekluczam zamek w dzwiach kierowcy to w tym module komfortu (taki czarny z 3 wtyczkami: czarna, żółtą i zielona) coś przeskakuje natomiast nie nic się nie dzieje jak przekluczam drzwi pasażera. Czy możliwe ze mam popsuty własnie ten zamek ? i przez to nie ma obiegu w centralnym i sie nie załącza?

 

A próbowałeś odłączyć akumulator na chwile ? i zobaczyć czy odpalisz ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic padaka totalna,przednie drzwi moge otworzyc kluczykiem a tylnie zankniete na amen.U mnie niewydaje zadnych dzwiekow tak jak gdyby niedostawal pradu i zapewne tak jest...Mozesz mi powiedziec czy po za tymi bezpiecznikami pod maska sa jeszcze jakies inne od centralnego?I gdzie jest ten modul od centralnego?

Restart kompa próbowałem ale nic niepomoglo.

a co do twojej sprawy to sprawdz te kable o maski tylnej czy sie nieprzetarly i niedaja zwarcia,mi na poczatku tez fiksowal centralny a teraz amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam coupe z 95 roku i przejrzałem całe auto i bezpieczniki mam tylko w komorze silnika. Natomiast ten moduł od centralnego znajduje się za schowkiem. No dzisiaj sprawdzałem te kable w klapie i one są w takim pancerzu gumowym i zeby to sprawdzic to bym musiał to rozciąć. Ja mam bemke od tygodnia więc nie chce się wymądrzać za bardzo bo jestem jeszcze zielony w tych sprawach. Dlatego prosił bym o pomoc jakiś bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po problemie,rozbebralem cale auto w poszukiwaniu przyczyny,głupich nie sieją..nic nie znalazlem w koncu sprawdzilem po raz setny bezpieczniki i eureka :super: bezpiecznik byl ok ale cos na stykach nielaczylo i teraz jest juz dobrze.

Dzieki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie winowajcą był nr7 a co do styków to te w których byl wsadzony ten bezpiecznik przysniedzialy /przybrudzily się?niewiem ale jak raz enty wsadzilem bezpiecznik,poruszalem i zalapal.

Powiedz mi czy poza centralnym cos jeszcze niedziala?Czy np jak otwierasz drzwi to zapala ci sie swiatelko?

Jak szukalem to znalazlem to viewtopic.php?p=211853 moze ci w czyms pomoze,posprawdzaj wszystkie bezp. gdzie jest mowa o centralnym,a najlepiej wymień dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest sprawne swiatełko sie zapala szyby się opuszczaja i podnosza normalnie ten czujnik co spuszcza troszeczkę szybę przy otwieraniu drzwi również sprawny. nie działa tylko centralny. Musze zrobić tak jak ty może faktycznie tez zasniedziały styki i to jest cała przyczyna. Po świtach będę wiedział . Pozdrawiam I wesołych ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem,central zdechł,zegary świecą się normalnie ale rozrusznik nie kręci,światełko w środkowym położeniu nie reaguje na otwieranie drzwi.

Pytanko--da się jakoś zlikwidować te odcięcia żeby można było odpalić z popsutym centralnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.