Skocz do zawartości

BMW X3 zestaw głośno mówiący


semiix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem zakupilem bmw x3 z zestawem glosnomowiacym i mam taki problem w serwisie zrobili mi ze moj telefon zostaje odrazu wykryty w samochodzie gdy ktos dzwoni otwiera sie ekranik z nawigacja itp mam taki problem zmienilem sobie telefon na nokia e52 i nie moge ustawic sobie na nowym telefonie tego zestawu zeby on dzialal telefon go nie wykrywa tak ja by go nie bylo moze trzeba cos przycisnac albo cos jak biore na navigacji telephone to pisze active telephone i nic pozatym bylem w serwisie w lublinie oni nie umieli to zrobic samochod byl odbierany w warszawie i tam to ustawiali prosze o jak najszybszy kontakt porada jak zrobic zeby to dzialalo z gory dzieki

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!Otwórz podłokietnik(tam gdzie są schowki na długopisy) ,naciśnij i przytrzymaj przycisk w podłokietniku,przekręć kluczyk w stacyjce raz,puść przycisk,na ekranie wyświetli się komunikat "bluetooth parring",w telefonie włącz bluetooth-opcja dodaj nowe urzadzenie,po odnalezieniu bmw musisz wpisać do telefonu kod urzadzenia głośnomówiącego (4 cyfry )-jest na urządzeniu w schowku w bagazniku,po wpisaniu kodu książka tel. z telefonu skopiuje się do głośnomówiącego w bmw i gotowe.Podejrzewam ,że bedzie to bardzo kiepsko chodziło(zrywa połączenie) ,miałem nokie E51 i tak się działo,niestety jest to wina telefonu ,nie wszystkie telefony są kompatybilne z bmw,w serwisie mają wykaz telefonów kompatybinych,z mojego doświadczenia (a miałem różne telefony )wynika ,że nie wszystkie telefony współpracują ,dobrze chodzi sony ericsson C902 ,hp ipaq voice messenger nokia 6300.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E51 działa OK ale tylko jak ze zwykłym zestawem HF. Nie kopiuje książki telefonicznej, nie działa obsługa SMS. Wcześniej używałem MDA VARIO 2 i była książka. Nie działało jednak czytanie/wysyłanie SMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie dawało mi spokoju, że komuś działa synchronizacja książki telefonicznej więc zaciągnąłem najnowszy soft do telefonu - 400.34.011. No i udało się! Książka telefoniczna działa a na kilkanaście przeprowadzonych rozmów telefonicznych nie zerwało ani razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, podłaczałem ostatnio telefon (Nokia 6500) zgodnie z instrukcją powyżej wymienioną. Lecz wystąpiło kilka problemów, po pierwsze skopiowało tylko kilka kontaktów, a po drugie najważniejsze, przestało mi działać radio, widzi stacje, normalnie je wyświetla lecz nie słychać dzwięku, tak jakby było włączone mute. Właczając TV widać obraz i komunikat mute. Wiecie jak to wyłączyć?? Żeby powrotem działalo ranio, Ew. jak wykasować listę kontaktów z auta?? Ponowna instalacja telefonu niestety nie przyniosła żadnej poprawy.Pozdrawiam i proszę o radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich :D jestem szczęśliwym posiadaczem / MAM TAKĄ NADZIEJĘ !!/ X3 z 2005 2,0

Czytając forum i ten temat - nie mogę sobie poradzić z synchronizacją mojej noki N95 8GB z zestawem BMW . W wyposażeniu mam taką opcję blutu bo sprawdzałem w wyposażeniu auta przed zakupem. W podłokietniku mam gniazdo na telefon jakaś stary erickson ale ja chcę sie połączyć ze swoja nokią i nie mogę dać rady. Przyciskam przycisk taki z słuchawką i buśką jak otworzę podłokietnik i przekręcam kluczyk w pozycje 1 i nic ???????????? nie wiem może nie ten przycisk przyciskam ?????????? Proszę o pomoc może ktoś dokładnie mi opiszę te czynnośći :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma lekarstwo na tą przypadłość. Jeszcze mam jedno pytanie jak wsadzę jakiś film DVD na płytce do odtwarzacza nawigacji to będzie odtwarzany na ekranie wyświetlacza????? przepraszam że tyle pytań ale tylko wy mi zostajecie do pomocy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

co do kopiowania książki telefonicznej to niekoniecznie uda się to u ciebie, zależy od modelu telefonu i widzimisie auta. Ja u siebie próbowałem Nokii N95, N72, 6210, 6300, Samsunga Galaxy S i jeszcze kilku Nokii i jedynym modelem, który się paruje w stu procentach z autem, zgrywa kontakty, odtwarza ostatnio wybierane itd jest Nokia 6310i. Jest o tym trochę na forum, np. w dziale E60, poszukaj

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Może ktoś ma lekarstwo na tą przypadłość. Jeszcze mam jedno pytanie jak wsadzę jakiś film DVD na płytce do odtwarzacza nawigacji to będzie odtwarzany na ekranie wyświetlacza????? przepraszam że tyle pytań ale tylko wy mi zostajecie do pomocy :D

 

Filmów na czytniku nawi nie pooglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D Niestety muszę wszystkich zmartwić oczywiście wszystkich tych którzy mają telefony N958GB. Miałem trochę czasu i razem z synem próbowaliśmy przenieść książkę z kontaktami do zestawu głośnomówiącego BMW X3 , niestety ten model noki tego nie przewiduje. Po części się udało próbując pojedynczo zgrywać do auta poprzez program do transferu ściągnięty ze strony noki , ale po kilku transferach znowu wszystko kasowało. trudno trzeba żuć ze stanem takim jaki jest lub zmienić telefon :cry2: Ale ja jestem czyjny dalej w tym temacie jak coś będę wiedział na temat lekarstwa to dam znać PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

dzisiaj "sparowałem" moje autko z Samsungiem Wave gt8500. Działa rewelacyjnie-nie gubi połączenia, pobrał sobie listę kontaktów. Tylko sms'ów nie obsługuje ale kto by chciał sms'y czytać w samochodzie ;) :mrgreen: Pozdrawiam

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.