Skocz do zawartości

jak uruchomic telefon??????


monraf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem szczęsliwym posiadaczem E46 z 2001r.Mam problem z uruchomieniem telefonu nic nie dziala nic nie pokazuje sie na wyswietlaczu przycisk w kierownicy tez nie dziala .Dodam ze sprawdzilem bezpieczniki sa ok . jak to uruchomic ?? :mad2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzala,

Ja mam rocznik '05, a stacja jest pod nokie 6xxx czy cos w tym guscie, nawigacja to ta z malym wyswietlaczem w prawej strony( z wejsciem na kasety). Czy ktos moze poinstruowac jak skofigurowac tel z zestawem w samochodzie? Czy telefon wymaga dodatkowego oprogramowania pod zestaw glosnomowiacy w samochodzie?

Pozdrawiam

SL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie :( znalazlem jakis kabelek w bagazniku przy akumulatorze byl zerwany i go podłaczylem z mysla ze to moze napiecie do tel. >Ale jednak to nie to, jak nie działało tak nie dziala i zapaliła mi sie lampka air bag-u .Jak pech to pech :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się mam ten sam problem . Jestem nowym posiadaczem BMW x3 i jest problem z uruchomieniem telefonu. łączy się z telefonem alarmowym,gość się odzywa i nic więcej.Jak z komunikować system BMki z telefonem komórkowym . Była by lista moich telefonów na ekranie system głośno mówiący i było by ok.Uporałem się z systemem aby był po polsku.po prostu wgrałem nowy soft, najpierw angielski a potem polski.Wszystko odpaliło, teraz nawigacja.Wszystko można wyszukać w internecie. Płytka zajmuje 6g Kupuje się płytę dualową i wypala i wszystko hula rewelacyjnie.Kosztowało mnie to dwa dni prób jednak telefon nadal nic może ktoś ma ten sam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.