Skocz do zawartości

Zamykanie centralnego zamka - kierunki nie migają


Ratovnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zastanawiam się czy można włączyć opcję mignięcia kierunków po zamknięciu samochodu z kluczyka. E39 jest z rocznika 96, jednak dotychczas po zamykaniu z kluczyka słychać tylko mechaniczny dźwięk ryglowania, a chciałbym do tego dodać mignięcie kierunków, albo jakoś włączyć dźwięk zamykania drzwi. Czy to możliwe (np. zaprogramowanie) w tym roczniku?

 

Pozdrawiam.

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dołanczam do tematu. Też bym chciał żeby przy zamykaniu lub otwieraniu mrugały mi kierunki. Powiem szczeże że troche mnie to wkurza, bo takiej klasy auto cos takiego powinno miec zrobione fabrycznie.

A czy jest może inny sposób żeby włączyć te kierunki niż przez podłączenie do kompa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale diagnoza komputerowa znajdź temat Car&Key Memory. Potrzebny jest NCS.

Poproś o rozkodowanie VIN (gdzieś jest temat) i będziesz znał całe wyposażenie. Poza tym, jak już będziesz w NCS'ie i będziesz miał DWA nicht_aktiv to zapewne tego alarmu nie masz, chyba, że ktoś wyłączył. No i jeszcze będziesz miał diody przy lampce środkowej, jeśli masz alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale diagnoza komputerowa znajdź temat Car&Key Memory. Potrzebny jest NCS.

Poproś o rozkodowanie VIN (gdzieś jest temat) i będziesz znał całe wyposażenie. Poza tym, jak już będziesz w NCS'ie i będziesz miał DWA nicht_aktiv to zapewne tego alarmu nie masz, chyba, że ktoś wyłączył. No i jeszcze będziesz miał diody przy lampce środkowej, jeśli masz alarm.

przy środkowej lampce mam tylko czerwone diody od podświetlenia wnętrza w nocy, więc raczej lipa

www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item801732142_bmw_e39_czesci_lampka_kabiny_lampa_oswietlenie.html

Takie coś wskazywałoby na alarm, ale to akurat taka rzecz, że można zmienić. Zamknij auto pilotem i otwórz z klucza, zobaczysz, czy zacznie wyć.

 

Co na tym zdjęcu wskazuje na alarm? Poza tym mówiłeś że nie trzeba mieć alarmu więc co za różnica czy go ma?

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A diody niby o czym świadczą?

Dla mnie żadna różnica, może nawet nie mieć samochodu, ale jak pyta, to odpowiadam :D Ale to i tak takie szukanie po poszlakach, zamiast sprawdzić czy jest w wyposażeniu i czy wyje.

 

Edit.

Macie rację, dioda jest przy lusterku, sprawdziłem w instrukcji. W takim razie od czego są te przy lampce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.