Skocz do zawartości

3.0d E39 co ile trzeba wymieniac rozrząd


bulkowsky1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już nie masz zywcem na co kasy wydawac, to wymieniaj. Ale lepiej oddaj na jałmużnę, pokazesz, ze ci z beemek mają jednak klasę :}

 

Kolego jak bys nie wiedzial to producent zaleca wymiane co 250 tys i wcale nie jest tak ze te lancuchy sie nie zrywaja a swoje dobre rady moze zachowaj dla siebie a fakt faktem ze ci w bmkach maja klase :) Pozdrowienia :) :D

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Kolego jak bys nie wiedzial to producent zaleca wymiane co 250 tys i wcale nie jest tak ze te lancuchy sie nie zrywaja a swoje dobre rady moze zachowaj dla siebie a fakt faktem ze ci w bmkach maja klase :) Pozdrowienia :) :D

 

Skoro producent tak zaleca to należy tak zrobić. Ja szczerze mówiąc nie słyszałem żeby ktoś wymieniał i nie słyszałem też żeby komuś się zerwał.

Dobry temat, może ktoś napisze coś ciekawego bo mnie też to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jak przeczytałem, że któryś z kolegów na tym forum twierdzi, że trzeba wymieniać co 250 tys. km (co pierwszy raz słyszałem) postanowiłem sprawdzić temat i zadzwoniłem do ASO tam dowiedziałem się że łańcuch jest dożywotni ale zaleca się jego wymianę po 500 tys. km. Natomiast kiedy zadzwoniłem do M-Auto (renomowany serwis BMW na śląsku) dowiedziałem się że zaleca się sprawdzenie stanu rozrządu po 500 tyś. km bo rozrząd jest niewymienialny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jak przeczytałem, że któryś z kolegów na tym forum twierdzi, że trzeba wymieniać co 250 tys. km (co pierwszy raz słyszałem) postanowiłem sprawdzić temat i zadzwoniłem do ASO tam dowiedziałem się że łańcuch jest dożywotni ale zaleca się jego wymianę po 500 tys. km. Natomiast kiedy zadzwoniłem do M-Auto (renomowany serwis BMW na śląsku) dowiedziałem się że zaleca się sprawdzenie stanu rozrządu po 500 tyś. km bo rozrząd jest niewymienialny.

 

 

ja poprostu tak slyszalem nie twierdze ze tak jest dlatego pisze do znawcow tematu bo chce wyjasnic ta sprawe :) A i pytanie do Szamil Co rozumiesz przez "normalne" uzywanie ??

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.