Skocz do zawartości

Brak światła wstecznego


Nasa87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie posiadam w aucie swiatla wstecznego wiem ,że padł jakiś czujnik na skrzyni lecz nie mam zielonego pojęcia jak wyglada, gdzie go moge kupic ani jak wymienic czy ktos moglby mi przyblizyc ten temat? z gory wielkie dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kolego,

spojrz na schemat

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Coupe/Europe/320i-M52/LHD/M/1998/june/browse/manual_transmission/s5d_g_housing_mounting_parts/

 

to jest czesc nr 15, wiem ze po schemacie moze byc ciezko odnalzec czujnik na zywo ale deko ograniczasz pole poszukiwan

powodzenia

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem. Sprawdź najpierw żarówki, później bezpieczniki. Jeśli nie pomoże, złaź do kanału, wypnij przewód (ten z napięciem, który wchodzi do czujnika w skrzyni biegów) a następnie złącz te dwa piny razem, włącz zapłon oraz bieg wsteczny (lub weź kogoś do pomocy ;) ) i sprawdź czy palą w takiej sytuacji światła wsteczne. Jeśli tak to masz pewność 100%, iż czujnik wymaga wymiany (koszt 39zł w sklepie FOTA).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem. Sprawdź najpierw żarówki, później bezpieczniki. Jeśli nie pomoże, złaź do kanału, wypnij przewód (ten z napięciem, który wchodzi do czujnika w skrzyni biegów) a następnie złącz te dwa piny razem, włącz zapłon oraz bieg wsteczny (lub weź kogoś do pomocy ;) ) i sprawdź czy palą w takiej sytuacji światła wsteczne. Jeśli tak to masz pewność 100%, iż czujnik wymaga wymiany (koszt 39zł w sklepie FOTA).

 

 

a jeśli to nie poskutkuje uszkodzona wiązka...

 

Czy ktoś ma schemat ( od świateł wstecznego) mam przerwana wiązkę ,a potrzebny mi bo wtedy puszcze nowy kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.