Skocz do zawartości

wersje wyposażenia


jerlis1960

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wyposażenie może być różne tzn może byc wypaśna a z drugiej strony moze nie miec nic. Najlepiej jak bedziesz miał juz jakąś na oku , popros o nr VIN to koledzy z forum Ci rozkoduja

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard? Hmm...

 

- el. szyby

- el. lusterka (podgrzewanie)

- centralny z pilota

- wspomaganie

- klimatyzacja

- ASC (ew. ASC+T)

- ABS

- halogeny

- 4 poduszki powietrzne

 

Ja uważam, że BMW powinno mieć jeszcze:

 

- skóra

- xenon

- podgrzewane fotele

- ogrzewanie dysz spryskiwaczy

- zmieniarke

 

Tak sobie możemy wybierać w salonie, natomiast rzeczywistość jest troche mniej łaskawa. Podpowiem Ci tylko tyle, przy szukaniu auta PRZEDE WSZYSTKIM kieruj się stanem samochódu i jego bezwypadkowością, a na drugim miejscu "bajerami". Czasem lepiej odpuścić klika bajerów kosztem auta zachowanego perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja na rachunku mam wpisane Edition Exclusive ( kupowałem w salonie w niemczech ).

Samochod ma "prawie wszystko"... Niema navi 16:9, rolety tylnej szyby, tylne szyby sa na korbe :cry:

Moja rada jednak jest...Kupujac samoch. skup sie przedewszystkim na stanie technicznym !

Kiedy autko sie notorycznie psuje te wszystkie bajery naprawde przestaja cieszyc, znam to uczucie kiedy to miałem wczesniejsza bunie !

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w bagażniku po lewej stronie kolego

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
nie wiem czy dobrze się rozumiemy :) chodzi mi o nazwy jakie występowały np. opel miał elegance, comfort itp itd a BMW E 46 też ma takie nazewnictwo ?

Sprawdź w tym starym cenniku, który przewija się przez forum

http://www.treffseiten.de/bmw/info/preise_3er_touring_09_03.pdf

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wróciłem z wojaży i niestety bez BMW ... była jedna taka jak ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9483790 ale jakoś mi nie odpowiada kombi ... cena 5500 JURO u niemca :) czy wszystkie e6 320 d z 2002 roku miały już 150 KM zamiast 136 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Sa to wersie po liftingu a lift byl w 2001 to w 320d jest 150KM, był tez silnik co prawda rózniez dwulitrowy ale oznaczanie jako 318d i mial 115KM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukaj,

takie E46 po lifcie bo samochód jak marzenie.

tą którą podałeś w aukcji je bardzo ładna.

tylko przed kupnem sprawdź sobie przebieg, szczególnie w Polsce - bo Polak potrafi.

Uwierz mi połowa ze sprzedawców to kombinuje jak tylko może.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w szukaniu.

Ja swojego szukałem 7 miesięcy i znalazłem dopiero w Niemczech przy granicy z Austrią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.