Skocz do zawartości

Przekładka anglika BMW E46!!!!


kzk21

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się , dlaczego żaden majsterklepka z Kaczolandu nie wpadał jeszcze na zbudowanie auta z dwiema kierownicami , po lewej i po prawej... Wtedy można jezdzić na zmywak do Londynu i wracać na świeta do tatko Tuska bez stresowo.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się , dlaczego żaden majsterklepka z Kaczolandu nie wpadał jeszcze na zbudowanie auta z dwiema kierownicami , po lewej i po prawej... Wtedy można jezdzić na zmywak do Londynu i wracać na świeta do tatko Tuska bez stresowo.

 

Kolego, jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to przynajmniej nie ublizaj rodakom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety i moja opinia skłania się ku "druciarstwu" bo gdyby chcieć zrobić to do porządku to poniesione czas i koszty powodowały by że cała operacja nie ma sensu bo wyjdzie cenowo na to samo, a jednak co fabryka to fabryka. A wiadomo że robimy to bo chcemy zaoszczędzić więc jedno wyklucza drugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się , dlaczego żaden majsterklepka z Kaczolandu nie wpadał jeszcze na zbudowanie auta z dwiema kierownicami , po lewej i po prawej... Wtedy można jezdzić na zmywak do Londynu i wracać na świeta do tatko Tuska bez stresowo.

 

zalosny jestes kolego...musisz miec psyche zrytą przez zmywak dzieki ktoremu zarobiles na swoje autko i zgrywasz pana albo za dluzo glupich portali czytasz

zal mi ciebie :nienie:

joke12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie on był na zmywaku, a do tego nic szczególnego nie napisał. Ciekawe, czemu ta wypowiedź jest taka podniecająca?

 

nie chodzi o podniecanie sie tematem a o niewiedze realiów ale to nie temat na to forum

a co do tematu sam jestem jak najbardziej przeciwny takim modyfikacja i nie zdecydowalbym sie na cos takiego....jesli cos jest przystosowane do jazdy lewa strona niech jezdzi lewa...zludna oszczednosc jak sadze :naughty:

joke12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zalosny jestes kolego...musisz miec psyche zrytą przez zmywak dzieki ktoremu zarobiles na swoje autko i zgrywasz pana albo za dluzo glupich portali czytasz

zal mi ciebie :nienie:

 

Moim zdaniem wypowiedź zasługuje na ostrzeżenie!!!!. Atakuje jednego z forumowiczów. Jesli kolego masz coś do kogoś - to mu to napisz na PRIV a nie wywlekaj tego na forum ogólne.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalosny jestes kolego...musisz miec psyche zrytą przez zmywak dzieki ktoremu zarobiles na swoje autko i zgrywasz pana albo za dluzo glupich portali czytasz

zal mi ciebie :nienie:

 

Joke12, prosze grzeczniej i bez wycieczek osobistych. Nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie.

A temat zamykam - chyba jasno z niego wyniklo, ze przekladka jest nieoplacalna.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.