Skocz do zawartości

Jak wyciagnac szybe?


dareksg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otoz mam taki problem szyba w tylnich drzwiach nie chciala sie zamknac rozebrałem tapicerke w tych drzwiach i zauwazylem ze linka spadla z prowadzenia %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pomylony.republika.pl/szyba1.JPG

ale sie zaplatała wiec probowalem wyciagnac cale prowadzenie zeby to latwiej zrobic ale u gory jest prowadzenie przykrecone na taka gwiazde %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pomylony.republika.pl/szyba2.JPG

i obojetnie czy szyba sposzczona czy podniesiona nie ma dostepu do tej gwiazdki. Moje pytanie jak wyciagnac szybe zeby pozniej wyciagnac prowadzenie i naprawic mechanizm szyby??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.miałem ten sam problem.zdejmij osłonkę od wewnątrz między szybą,a trójkątem,potem pod nią trzy wkręty i wyjmij uszczelkę prowadzącą.zrób to na opuszczonej szybie.po usunięciu tych elementów i aluminiowej,czarnej ramki między tą szybą,a trójkątem wysuniesz szybę od dołu do góry na zewnątrz drzwi.Powodzenia.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy troszkę pokombinować a odkręcisz tą gwiazdkę bez wyjmowania szyby. Zmieniałem już kilka razy mechanizm i za każdym razem bez wyciągania szyby. Jest to w każdym razie wykonalne bez większej trudności.gwiazdkę odkręcisz zwykłą oczkową dziesiątką. Jak wyskakuje ci linka z ucha prowadnicy to najprawdopodobniej niestety czeka Cię wymiana mechanizmu. To uszkodzenie to standardowa bolączka modelu E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.