Skocz do zawartości

sprawdzenie zegarów wskazało dane wytłumaczcie o co chodzi


emcio27

Rekomendowane odpowiedzi

po sprawdzeniu zegarów nie kumam o co biega.. wyskoczyły mi dane : 1)357422 km ,,, 2) 00000 km ,,, 3) 4712 km ,,, 4) 26585 km ,,, 5)160 km ,,, 6) 72 km Co to wszystko oznacza????? wytłumaczcie mi jak wiecie mam przejechane 184455 km i czy to 1 to faktyczny przebieg

:doh: ??? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest że ktoś palnie bzdurę i gościu uwierzy że jego auto ma przebieg 375.....km i tyle samo mają najechane auta kolegów bo większości e36 wyświetla się 375.... dziwny przypadek że wszystkie maja zbliżony przebieg :D 1 -wew.nr.BMW,

2- nr wtyczki kodującej,

3-liczba K wew. dane BMW,

4-nr podwozia,

5-wersja oprogramowania,

6- wew. indeks przeprowadzonych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umnie idzie sprawdzic motogodziny silnika a z tego można +/- obliczyć przebieg.

chyba żartujesz,a w jaki sposób to obliczysz?Jeżeli ktoś codziennie dojeżdża do pracy autostradą 30 min a drugi ciśnie się przez korki w mieście przez 30 min. to przebiegi będą nieporównywalne.Tak samo jest z prędkościami.Jeden w ciągu godziny przejedzie 50km a inny 70km.Takim sposobem nawet w przybliżeniu nie określisz.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) 00000 km

 

I to jest rzeczywisty przebiej auta - czyli wygląda na to iż trafiłeś poprostu

"świeżynkę" z salonu.

 

Moim zdaniem należałoby wpisać w wyszukajkę TEST ZEGARÓW i tam jest wszystko ładnie wytłumaczone. A jeśli komuś się nie chce nawet przeszukać forum to.......

.....................ma taki przebieg jak mu pokazują zegary.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy przebieg można bardzo łatwo sprawdzic po; no właśnie kilka opcji

 

ilości much na przodzie samochodu niestety ten schemat obarczony jest błędem bo zimą muchy nie latają

 

ilością petów w popielniczce , niestety i ten pomiar może byc nie dokładny

 

można też zaufać licznikowi jednak żaden z nas nie podchodzi do niego ze zbyt wielkim zufaniem

 

 

a tak wogóle po co mnie interesuje przebieg skoro auto w moim przypadku ma 14 lat i jak by miało tyle co na liczniku czyli 222222 :D

to byłby to przebieg wręcz rewelacyjny a rewelacje to podaje FAKT i takie tam

 

ważne w jakim stanie mamy autko i jak o nie dbamy, można mieć samochód z małym przebiegiem, który nie będzie się nadawał do eksploatacji

można mieć też auto z nalotem około 400-500 tyś w stanie idealnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mam świeżynke i mi się nie chce szukać na forum..
Gratulacje, teraz mozesz kupic ksiązke serwisową i sprzedasz drożej niż kupiłes :duh:
... bo przecież tam było.. daruj se gościu z tym szukaniem,a ciekawe jak ty szukasz??????? nie wiesz nie Komentuj bo stronę zajmujesz.....!
... bo piszemy na forum a nie na chacie, to co piszesz nie znika po zamknięciu strony dlatego opcja szukaj to pierwsza rzecz jakiej powinieneś uzywac. Pisząc kolejny raz o tym samym, zwyczajnie zaśmiecasz forum "strone zajmujesz" lol. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emcio27, o testach wskaznikow w BMW bylo juz tysiac piecset razy.

Nie bez powodu masz napisane obok swojego nicka 'Zanim zapytasz - poszukaj'.

Wyszukiwarka nie boli, a zakladanie po raz kolejny tematu o tym samym robi tylko balagan na forum.

 

Nastepnym razem, jezeli zalozysz podobny temat, dostaniesz ostrzezenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.