Skocz do zawartości

czy to zadziala gdy wmontujemy zegary od m5 do e39 535?


Marcin978

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

widzialem do sprzedania bmke 535 e39, blisko mnie

 

facet ma w niej zegary od m5, twierdzi ze jest maly przebieg 80 tys, to praktycznie nie realne

ale skoro ma zegary od m5, wiec na pewno nie od nowosci, i to jest przebieg dla zegarow a nie dla auta

 

zastanawia mnie czy ludzie rzeczywiscie moga chciec dla bajeru zmieniac same zegary? bo zderzaki sa normalne z e39

 

po co taki motyw?? i zakladam ze wymienil sobie tylko licznik, gdzie indziej jest zapsiany jeszcze przebieg?

 

podejrzewam tez ze numer nadwozia w zegarze nie bedzie sie zgadzal

a moze byly takie e39 z zegarem od m5 wyskalowanym do 300?

gosc ma tez kierownice ze znaczkiem m

 

w m5 e39 jest chyba w zegarach temp oleju, co bedzie w e39 wtedy w tym oknie sie dzialo?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51081505

 

zapytalem do kiedy ma ubezpieczenie, to powiedzial ze nie wie, musi zobaczyc, auto podobno pol roku w kraju, sprzedaje bo sprowadzil je dla kogos innego kto jak sie okazalo chcial diesla

 

facet pewnie kupil juz z tym licznikiem i tym na pewno lewym przebiegiem

 

hmmm, zastanawia mnie ten licznik i kierownica

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
80 tys. przebiegu to na 99% on nie ma ( może gdzieś się klientowi 1 zgubiła ). Można zamontować takie zegary ale trzeba też wymienić jakiś element aby to poprawnie pokazywało szybkość ( miałem taki zamiar jak mi popadały wskaźniki, ale spore koszty były i dałem sobie spokój ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że może tam wiele rzeczy nieprawidłowo pracować (wskażniki, komputer, CC itd.), bo w modelach E38/E39 nie da się tak łatwo poprostu wymienić liczników - a już szczególnie od zupełnie innego modelu (a takim jest M5).

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie troche dziwne to auto, cos tu smierdzi

ale moze jest zrobione ze wszystko dziala... wraz z temperatura oleju

 

w m5 nie ma ekonomizera? zamiast tgo jest temp oleju? czy zamiast temp wody jest temp oleju?

 

po co ktos mialby wymieniac kierownice i licznik na ten od m5???

moze podszuka byla wywalona, a sciemniaja ze bezwypadkowy

 

 

podjade chyba i zerkne na to auto

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze gosc ma kierownice ze znaczkiem M to nic nie znaczy , przeciez samochod moze miec pakiet M...
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jesli jest niedaleko, zawsze mozesz podjechac i zobaczyc na wlasne oczy, przebieg na 200% nie jest real, o do kierownicy i tego typu przerobek, nigdy mi sie nie podobaly i raczej nie beda.

 

Moze wez ze soba komputerek i wtyczke, i go przeswietl, zczytujac dane z kompa, albo popros kogos o taka przysluge. Z tego co pamietam w kompie bedzie real przebieg, no chyba ze komp tez byl wymieniany. Jesli sie myle to mnie poprawcie.

 

BMW w oryginale nie wymaga przerobek, a jesli cos bym zmienial to samemu, ale przerobek bym raczej nie kupowal. Cos tu smierdzi, ale na razie nie wiem co. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jesli jest niedaleko, zawsze mozesz podjechac i zobaczyc na wlasne oczy, przebieg na 200% nie jest real, o do kierownicy i tego typu przerobek, nigdy mi sie nie podobaly i raczej nie beda.

 

Moze wez ze soba komputerek i wtyczke, i go przeswietl, zczytujac dane z kompa, albo popros kogos o taka przysluge. Z tego co pamietam w kompie bedzie real przebieg, no chyba ze komp tez byl wymieniany. Jesli sie myle to mnie poprawcie.

 

BMW w oryginale nie wymaga przerobek, a jesli cos bym zmienial to samemu, ale przerobek bym raczej nie kupowal. Cos tu smierdzi, ale na razie nie wiem co. :oops:

 

Jeszcze raz mowie: kierownica typu M moze byc w 535 jezeli samochod ma pakiet M , co do zegarow to nigdy takie nie byly , tylko w modelu M5 , gosc sobie kupil zegary z przebiegiem 80 tys i to wszystko

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napisał dwa posty wyżej :) . M-pakiet nie obejmuje liczników tylko zderzaki,kierownice itp. A poza tym to też kwestia indywidualnego podejścia do wyposażenia auta. Można sobie zażyczyć m-pakiet bez zderzaków :D .Ja np. w swojej 528 mam od nowości podstopke i kierownice wielofunkcyjną od M-ki.

Zegary m-technic były montowane tylko w oryginalnych autach serii M.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.